Doorgaan naar hoofdcontent

14 Jan 2022 | Story In Jamaica, farmers struggle to contend with a changing climate

de Duurzame Wereld
14 Jan 2022 | Story In Jamaica, farmers struggle to contend with a changing climate
14 Jan 2022 | Story In Jamaica, farmers struggle to contend with a changing climate Groene troef op nieuwe Aeres Hogeschool De Aeres Hogeschool heeft op het Floriadeterrein in Almere een onderwijsgebouw gerealiseerd dat uitblinkt aan alle kanten. Daar waar mogelijk is gebruik gemaakt van circulaire materialen, zoals
Lees verder

Elektrisch tillen vermindert CO2-uitstoot op rioolwaterzuivering
Elektrisch tillen vermindert CO2-uitstoot op rioolwaterzuivering Een verreiker: een mix van een grote vorkheftruck en een shovel die gebouwd is om zware lasten te tillen en te verplaatsen. Waterschap Drents Overijsselse Delta schafte een milieuvriendelijke versie aan: volledig elektrisch. Gemeenten vragen kabinet afbouw
Lees verder

Reparatie mogelijk bij afgifteplicht
Reparatie mogelijk bij afgifteplicht Stichting OPEN is een voorstander van de afgifteplicht. Door het instellen hiervan, wordt de juiste afhandeling van e-waste gegarandeerd. Inzamelpartijen […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Gemeenten willen extra geld voor uitvoering Klimaatakkoord en Regionale
Lees verder

SHI gaat eigen energielabel voor zonnecollectoren wereldwijd uitrollen
SHI gaat eigen energielabel voor zonnecollectoren wereldwijd uitrollen Het Solar Heating Initiative (SHI) meldt dat het SOLERGY-label – een energielabel voor zonnecollectoren – in de komende periode wereldwijd uitgerold gaat worden. Tot nu toe is het vooral in Europa toegepast.       Gemeenten vragen kabinet
Lees verder

250 miljoen euro extra subsidie Groningers voor nieuwe zonnepanelen, keuken of badkamer
250 miljoen euro extra subsidie Groningers voor nieuwe zonnepanelen, keuken of badkamer Het kabinet trekt 250 miljoen euro extra uit zodat alle Groningers die in aanmerking komen voor de subsidie van 10.000 euro om hun woning te voorzien van zonnepanelen, nieuwe badkamer of keuken dit ook krijgen. Beantwoording Kamervragen
Lees verder

Transitie Visie Warmte vastgesteld door raad Stichtse Vecht
Transitie Visie Warmte vastgesteld door raad Stichtse Vecht Ook de raad van Stichtse Vecht heeft de Transitie Visie Warmte vastgesteld. Daarmee zet de raad een stap voorwaarts in het beleid om in 2050 aardgasvrij te zijn. Belangrijker nog: de gemeente neemt de regie over de maatregelen die er genomen moeten worden. Daar worden de inwoners van
Lees verder

Lobbyresultaten
Lobbyresultaten ...       "Sluiting niet-duurzame kantoren komt steeds dichterbij' Op 1 januari 2023 moeten kantoren in Nederland energielabel C of hoger hebben. Met nog minder dan een jaar te gaan, voldoet 43% van de 60 miljoen vierkante meter kantoorruimte hier nog niet aan. Deze verplichting voerde de
Lees verder

Shell rolt zelfbedieningsconcept Starbucks uit
Shell rolt zelfbedieningsconcept Starbucks uit Shell gaat aan de slag met een zelfbedieningsconcept op het gebied van koffie. De automaat biedt verschillende warme en koude dranken van Starbucks. De allereerste machine is te vinden bij Shell Blommendael in Meerkerk.  Het product van NestlĂ© Professional is onderdeel van het 'We Proudly...
Lees verder

Bijlage 1: Behorende bij Kamerbrief Strategie voor de financiering van de transitie naar een duurzame economie
Bijlage 1: Behorende bij Kamerbrief Strategie voor de financiering van de transitie naar een duurzame economie Kamerbrief van 14 juni 2021 over Uitwerking EU-taxonomie. Antwoorden op Kamervragen over het Coalitieakkoord Minister Jetten (Klimaat en energie) geeft antwoord op vragen over het Coalitieakkoord. Het Tweede
Lees verder