Doorgaan naar hoofdcontent

3 nieuwe bestuursleden voor Energy Storage NL

de Duurzame Wereld
3 nieuwe bestuursleden voor Energy Storage NL
3 nieuwe bestuursleden voor Energy Storage NL Margien Storm van Leeuwen (QuinteQ), Ruud Nijs (GIGA Storage) en Koen Broess (DNV) zijn per direct toegetreden tot het bestuur van brancheorganisatie Energy Storage NL. Zij volgen 4 vertrekkende leden op.       15 nieuwe leden voor brancheorganisatie Energy Storage NL
Lees verder

Ruzie Nederland en EU over 'vergeten' importheffingen op zonnepanelen nog niet opgelost
Ruzie Nederland en EU over 'vergeten' importheffingen op zonnepanelen nog niet opgelost Nederland heeft halverwege december een reeks vragen van de Europese Commissie beantwoord over niet afgedragen importheffingen voor zonnepanelen. Er is echter nog altijd geen zicht op een oplossing van het dispuut. SDE++: mogelijk
Lees verder

Shell neemt ontwikkelaar van zonne-energie en energieopslag Savion over
Shell neemt ontwikkelaar van zonne-energie en energieopslag Savion over Shell New Energies, een dochteronderneming van Koninklijke Shell, heeft een overeenkomst getekend voor de overname van Savion, een Amerikaanse ontwikkelaar van zonne-energie- en energieopslagprojecten. TU Delft bouwt lokaal, CO2-vrij energiesysteem
Lees verder

Vlissingen proeftuin voor slimme mobiliteitsoplossingen
Vlissingen proeftuin voor slimme mobiliteitsoplossingen Het Zeeuwse mobiliteitssysteem is een hot topic. Verschillende partijen waaronder Provincie Zeeland denken na over hoe we de mobiliteit in Zeeland beter, slimmer en schoner kunnen inrichten. Er is al veel werk verzet in deze opgave. Zo zijn de Zeeuwse overheden en andere stakeholders in...
Lees verder

Noord-Nederland dient MKB innovatieprogramma EFRO in bij de Europese Commissie
Noord-Nederland dient MKB innovatieprogramma EFRO in bij de Europese Commissie Geannoteerde agenda informele bijeenkomst van klimaat- en milieuministers 20 en 21 januari 2022 te Amiens, Frankrijk. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor
Lees verder

Young Solar Challenge | Junior Class Sponsoring
Young Solar Challenge | Junior Class Sponsoring Renewable Power Capacity Additions in 2021 | Renewables 2021 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Renewables Market in India | Renewables 2021
Renewables Market in India | Renewables 2021 Nieuwe Warmtewet nog verder vertraagd Voor een doeltreffende en doelmatige uitkoppeling van warmte tussen de industrie en de gebouwde omgeving zijn een aantal randvoorwaarden essentieel, waaronder regievoering, organisatie, financiering, en last but not least een adequate wet-
Lees verder

Hoe kan groene waterstof goedkoper?
Hoe kan groene waterstof goedkoper? De prijs van groene waterstof kan omlaag als er elektrolysers komen waarin geen kostbare metalen zitten. Een Amerikaans bedrijf is […] Het bericht Hoe kan groene waterstof goedkoper? verscheen eerst op H2Platform.       Vlissingen proeftuin voor slimme mobiliteitsoplossingen
Lees verder

Nieuwe Warmtewet nog verder vertraagd
Nieuwe Warmtewet nog verder vertraagd Voor een doeltreffende en doelmatige uitkoppeling van warmte tussen de industrie en de gebouwde omgeving zijn een aantal randvoorwaarden essentieel, waaronder regievoering, organisatie, financiering, en last but not least een adequate wet- en regelgeving die - maatschappelijk - gewenste...
Lees verder