Doorgaan naar hoofdcontent

5 procent meer groene stroom in 2021, toch meer CO2-uitstoot

de Duurzame Wereld
5 procent meer groene stroom in 2021, toch meer CO2-uitstoot
5 procent meer groene stroom in 2021, toch meer CO2-uitstoot In 2021 kwam ruim 26 procent van de stroom die Nederland gebruikte van windmolens en zonnepanelen. Daarmee nam het aandeel van duurzame bronnen met bijna vijf procentpunt toe ten opzichte van 2020. Desondanks lag de zogeheten koolstofintensiteit in 2021 ruim
Lees verder

5 procent meer groene stroom in 2021, toch meer CO2-uitstoot
5 procent meer groene stroom in 2021, toch meer CO2-uitstoot In 2021 kwam ruim 26 procent van de stroom die Nederland gebruikte van windmolens en zonnepanelen. Daarmee nam het aandeel van duurzame bronnen met bijna vijf procentpunt toe ten opzichte van 2020. Desondanks lag de zogeheten koolstofintensiteit in 2021 ruim
Lees verder

AgriSnellaad zet vol in op laadpleinen in Zeeland
AgriSnellaad zet vol in op laadpleinen in Zeeland AgriSnellaad wil een groot nieuw laadplein voor elektrische auto's openen in Burgh-Haamstede op het eiland Schouwen-Duiveland. Het plein, waar twintig auto's tegelijk hun batterij kunnen opladen, moet rond Pasen klaar zijn voor gebruik. AgriSnellaad, onderdeel van de CZAV Mobility Group, bouwt aan...
Lees verder

'Zo gaat geen elektriciteit meer verloren'
'Zo gaat geen elektriciteit meer verloren' Het bericht 'Zo gaat geen elektriciteit meer verloren' verscheen eerst op Eemnes Energie. Sony onthult plannen elektrische auto's Vlaanderen lijkt doelstelling geïnstalleerde panelen 2021 te behalen Hernieuwbare energ... Actueel nieuws in jouw mailbox
Lees verder

Energiek het nieuwe jaar in met DVEP
Energiek het nieuwe jaar in met DVEP Goede voornemens voor een duurzame en stabiele start van het nieuwe jaar Het is zover, 2022 is aangebroken. DVEP Energie wenst iedereen natuurlijk een fantastisch nieuwjaar. Dit is ook het […] Het bericht Energiek het nieuwe jaar in met DVEP verscheen eerst op DVEP. Raad van gemeente
Lees verder

Digitale informatieavond Transitievisie Warmte
Digitale informatieavond Transitievisie Warmte Hoe gaan we in de gemeente Hilvarenbeek naar aardgasvrij wonen toe? Dat hoort u op dinsdag 11 januari, dan organiseert de gemeente Hilvarenbeek een…       'Zo gaat geen elektriciteit meer verloren' Het bericht 'Zo gaat geen elektriciteit meer verloren' verscheen
Lees verder

100 Months to Change: In gesprek met Martine de Vaan
100 Months to Change: In gesprek met Martine de Vaan Op 1 september 2021 startte een collectief met klimaatpioniers aan een wereldwijd programma '100 Months to Change'. De Nederlandse vertegenwoordiging bestaat uit een 'dream team', waar Yvette Watson deel van uitmaakt. Zij daagde Martine de Vaan, Innovatiemanager van het Rijksvastgoedbedrijf (RVB).
Lees verder

Veilig op Weg met Dylan Haegens 6 januari 2022 Nieuwsbericht Zero-emissie stadslogistiek: wie haalt 2025? 6 januari 2...
Veilig op Weg met Dylan Haegens 6 januari 2022 Nieuwsbericht Zero-emissie stadslogistiek: wie haalt 2025? 6 januari 2022 Nieuwsbericht Lage pakkans door gebrek fysieke handhaving TLN organiseert voor haar leden diverse bijeenkomsten. Bekijk hier de agenda. Advies over wijzigingen in vraag en aanbod van laagcalorisch gas in
Lees verder

SodM adviseert minister over veiligheidsrisico's bij nieuw gasbesluit Groningen
SodM adviseert minister over veiligheidsrisico's bij nieuw gasbesluit Groningen Staatstoezicht op de Mijnen (SodM) heeft vernomen dat de minister van Economische Zaken en Klimaat een tijdelijke verhoging van de gaswinning uit het Groningenveld overweegt. De verwachting voor het lopende gasjaar, dat op 1 oktober 2021 van start is gegaan, was dat er
Lees verder