Doorgaan naar hoofdcontent

Afspraken over duurzame woningvoorraad Bommelerwaard

de Duurzame Wereld
Afspraken over duurzame woningvoorraad Bommelerwaard
Afspraken over duurzame woningvoorraad Bommelerwaard Wethouders Erik van Hoften (Maasdriel) en Gijs van Leeuwen (Zaltbommel) ondertekenden samen met afgevaardigden van huurdersvereniging Bommelerwaard, bewonersraad De Kernen, woningstichting Maasdriel, woonstichting De Kernen en woningcorporatie Bazalt Wonen de nieuwe prestatieafspraken
Lees verder

Kabinet kiest voor hybride warmtepomp als tussenstap
Kabinet kiest voor hybride warmtepomp als tussenstap Het nieuwe kabinet zet in op verduurzaming via een geleidelijke weg, via o.a. hybride warmtepompen. In Cobouw is hierover vandaag een artikel gepubliceerd, waarvoor o.a. Vereniging Warmtepompen werd geïnterviewd. Lees hier de highlights uit het artikel. Voorsorteren op de
Lees verder

Bijbetalen jaarafrekening, termijnbedrag omlaag
Bijbetalen jaarafrekening, termijnbedrag omlaag Hoe komt mijn termijnbedrag tot stand? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

'Samenwerken en verbinden, juist nu'
'Samenwerken en verbinden, juist nu' Acquire, uitgever van Duurzaam Gebouwd, lanceert het nieuwe initiatief 'Samen succesvol'. "Overtuigd van de kracht van samenwerken en verbinden, om elkaar te ondersteunen en te versterken, breiden wij onze dienstverlening steeds verder uit." The Scoop: December 2021
Lees verder

Ruim 220 extra bomen in straten, wijken, buurten en bijzondere plekken
Ruim 220 extra bomen in straten, wijken, buurten en bijzondere plekken De afgelopen tijd hebben 84 inwoners en buurten aangegeven waar zij graag een boom willen in de openbare ruimte Berkelland. Nu is het bijna zover dat we kunnen beginnen met het planten van deze bomen. Heeft u ook een boomwens ingediend? Dan krijgt u hierover persoonlijk bericht.
Lees verder

Uptempo! Studio Energietransitie over Bouwstromen - aflevering 3
Uptempo! Studio Energietransitie over Bouwstromen - aflevering 3 Uptempo! Studio Energietransitie over Bouwstromen - aflevering 4 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Stichting helpt ondernemers bij energietransitie
Stichting helpt ondernemers bij energietransitie Marlies Visser op bezoek bij Windpark Nij Hiddum-Houw in Friesland Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Meer stroomstoringen door het hete en droge weer in Friesland verwacht
Meer stroomstoringen door het hete en droge weer in Friesland verwacht Advies introductiedossier: Uitstel ingangsdatum afbouw saldering noodzakelijk Eerste minister voor Klimaat en Energie aangetrede... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan
Lees verder

The Scoop: January 2022
The Scoop: January 2022 Advies introductiedossier: Uitstel afbouw salderingsregeling noodzakelijk Eerste minister voor Klimaat en Energie aangetreden Ve... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder