Doorgaan naar hoofdcontent

Alleen nog Milieu-investeringsaftrek (MIA) voor elektrische auto met zonnepanelen, eisen circulaire zonnepanelen aan...

de Duurzame Wereld
Alleen nog Milieu-investeringsaftrek (MIA) voor elektrische auto met zonnepanelen, eisen circulaire zonnepanelen aang...
Alleen nog Milieu-investeringsaftrek (MIA) voor elektrische auto met zonnepanelen, eisen circulaire zonnepanelen aangescherpt Per direct komen alleen elektrische auto's met geïntegreerde zonnepanelen nog in aanmerking voor de Milieu-investeringsaftrek (MIA). Het kabinet heeft per 1 januari daarbij de aftrekpercentages van de MIA verhoogd.
Lees verder

Agenda koel- en klimaattechniek 2022: beurzen, open dagen, congressen en webinars
Agenda koel- en klimaattechniek 2022: beurzen, open dagen, congressen en webinars Ook in 2022 staat er een aardige lijst met beurzen en kennisbijeenkomsten over koel- en klimaattechniek op de agenda. Hieronder vindt u een (uiteraard onvolledig) overzicht. 14-15 januari (ovb) Open dagen Opleidingscentrum GO° Locatie: Veenendaal Meer informatie:
Lees verder

Digitale ECU-nieuwsbrief: schrijf je in voor 2022
Digitale ECU-nieuwsbrief: schrijf je in voor 2022 Schrijf je in voor de digitale ECU-nieuwsbrief Inmiddels ontvangen ruim 50 leden deze nieuwsbrief ! Wil jij automatisch op de hoogte worden gehouden van het laatste energienieuws? Of wil jij bekenden hiervan op de hoogte brengen? Schrijf je dan nu in voor de digitale ECU-nieuwsbrief die maandelijks...
Lees verder

Zero-emissie OV voor een mooier, gezonder en schoner Nederland
Zero-emissie OV voor een mooier, gezonder en schoner Nederland Productie zonnedaken 2021 In 2021 is er ruim 225.000 kWh geproduceerd door onze 3 zonnedaken. In 2020 was dat nog 270.000 kWh, dus 16% minder. We onderzoeken of andere coöperaties met soortgelijke verminderingen te maken hebben. In de loop van januari zal de
Lees verder

IPCC opens registration for the Government and Expert review of the Draft of Synthesis Report of the Sixth Assessment...
IPCC opens registration for the Government and Expert review of the Draft of Synthesis Report of the Sixth Assessment Report GENEVA, Jan 3 – The Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) has opened registration for the Government and Expert Review of the Draft of the Summary for Policymakers and longer report of the Sixth Assessment Synthesis
Lees verder

Wij wensen u voor 2022 een
Wij wensen u voor 2022 een Uitleg oude postcoderoosregeling Op 1 maart 2021 is de Regeling Verlaagd Tarief (de zgn Postcoderoos-regeling) vervangen door een nieuwe subsidieregeling: de Subsidieregeling Coöperatieve Energieopwekking (SCE). Voor nieuwe projecten zullen we dan ook in principe gebruik maken van de
Lees verder

Gemeenteraad Olst-Wijhe positief over plan De Noordmanshoek
Gemeenteraad Olst-Wijhe positief over plan De Noordmanshoek De gemeenteraad van Olst-Wijhe heeft maandagavond 20 december positief geoordeeld over het plan van de Stichting De Noordmanshoek voor de ontwikkeling van dit gelijk genaamde gebied. De stichting wil het gebied duurzaam ontwikkelen en heeft hiervoor samen met de energiecoöperatie Goed Veur
Lees verder

De hybride warmtepomp
De hybride warmtepomp Een gemiddelde woning gebruikt ongeveer 1500 m3 gas, waarvan grofweg 1200 m3 voor verwarming wordt gebruikt. Met een hybride warmtepomp kun je hierop 840 m3 besparen. Je hebt de CV-ketel nog wel nodig voor het tapwater, maar dat is ook een voordeel. Het opwarmen van tapwater vraagt namelijk veel... 12
Lees verder

De warmteleiding geprojecteerd in zijn omgeving
De warmteleiding geprojecteerd in zijn omgeving De warmtesector beleeft een groeispurt. Kleine bedrijven worden groot, en met die groei komt de noodzaak om betere ordening en inzicht te krijgen in de assets. Een gesprek over de groeiende behoefte aan heldere geo-informatie, met business developers Frank de Zoeten en Mark Clavaux van Esri...
Lees verder