Doorgaan naar hoofdcontent

België voert milieubijdrage in voor recycling van thuisbatterij

de Duurzame Wereld
België voert milieubijdrage in voor recycling van thuisbatterij
België voert milieubijdrage in voor recycling van thuisbatterij België heeft per 1 januari 2022 een milieubijdrage voor de thuisbatterij ingevoerd. Die verwijderingsbijdrage moet de kosten voor de recycling van thuisbatterijen aan het einde van hun levensduur dekken. Column Bouwe de Boer: voor een deel waar
Lees verder

SDE++: mogelijk overgangsregeling wind- en zonne-energie na bereiken doel van 35 terawattuur
SDE++: mogelijk overgangsregeling wind- en zonne-energie na bereiken doel van 35 terawattuur Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat heeft een voorstel voor een overgangsregeling uitgewerkt als binnen de SDE++ de cap van 35 terawattuur wind- en zonne-energie op land bereikt wordt.       TU Delft bouwt
Lees verder

Montpellier annuleert 51 waterstofbussen en gaat voor accu's
Montpellier annuleert 51 waterstofbussen en gaat voor accu's Het huidige gemeentebestuur van de Franse stad Montpellier heeft een streep gezet door plannen van de voorgaande coalitie voor de aanschaf van 51 brandstofcelbussen, en de realisatie van de bijbehorende waterstofinfrastructuur.  De eerste 21... Het bericht Montpellier annuleert 51...
Lees verder

MVI-E Parel 4 Social Lab Waterstof
MVI-E Parel 4 Social Lab Waterstof Zet 'm op?! Peel Energie is gestart met een nieuwe actie Zet 'm op?! Dit is de eerste stap van het Energie Besparing Programma wat in 2022 verder uitgerold gaat worden. Word ook ambassadeur en help Peel Energie naar een duurzame toekomst. Kijk snel verder op de pagina van Zet 'm op?!
Lees verder

Energieleverancier wordt vindplaats van mensen met geldzorgen
Energieleverancier wordt vindplaats van mensen met geldzorgen Energiearmoede is een groeiend probleem in Nederland. Als gevolg van de gestegen energieprijzen verwacht Greenchoice dat het aantal mensen met betalingsproblemen dit jaar met 25 procent zal toenemen. Sociale incasso en een samenwerking met de Nederlandse Schuldhulproute (NSR) moeten
Lees verder

Nationale windturbine bepalingen leefomgeving
Nationale windturbine bepalingen leefomgeving mogelijkheid tot inspraak op landelijke bepalingen Nieuws uit Den Haag, januari '22 Een nieuw jaar en een nieuw kabinet! Wij keken vol belangstelling naar de invulling van de posten. Daarnaast dienden Kamerleden […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open.
Lees verder

Meer impact met minder spullen
Meer impact met minder spullen Het woord van dit jaar is wat ons betreft: consuminderen. En daar is veel over te vertellen. Luister maar eens naar de lezing op woensdag 26 januari van Elke Rabé. Zij is klimaatburgemeester van de gemeente De Bilt en energie-ambassadeur bij Duurzame Vecht. Daarbij woont ze woont in een tiny house...
Lees verder

Klimaatverbond Nederland verwelkomt Gemeente Doetinchem als nieuw lid
Klimaatverbond Nederland verwelkomt Gemeente Doetinchem als nieuw lid Een nieuw jaar, een nieuw lid. Gemeente Doetinchem heeft zich aangesloten bij Klimaatverbond Nederland. Via deze weg wil Klimaatverbond Nederland deze Gelderse gemeente gelegen in de regio Achterhoek van harte... Het bericht Klimaatverbond Nederland verwelkomt Gemeente Doetinchem
Lees verder

Afvalbedrijf bouwt recyclemachine voor batterijen elektrische auto's
Afvalbedrijf bouwt recyclemachine voor batterijen elektrische auto's De Franse multinational Veolia kondigt aan een recyclingfabriek te bouwen voor elektrische voertuigen in het Verenigd Koninkrijk. De fabriek moet tegen 2024 zo'n 20 procent van de afgedankte batterijen van elektrische auto's kunnen recyclen tot nieuwe batterijen.
Lees verder