Doorgaan naar hoofdcontent

Bio-energiebedrijf HoSt levert technologie: Groen gas bij Grolsch!

de Duurzame Wereld
Bio-energiebedrijf HoSt levert technologie: Groen gas bij Grolsch!
Bio-energiebedrijf HoSt levert technologie: Groen gas bij Grolsch! Het groene Grolsch biertje wordt nog groener nu Koninklijke Grolsch – naast het gebruik van duurzame warmte van Twence – ook voor groen gasproductie kiest. Het Enschedese bio-energiebedrijf HoSt neemt het biogas van de Grolsch afvalwaterzuivering af en plaatst een
Lees verder

Logistieke hubs voor een schone en bereikbare stad Groningen
Logistieke hubs voor een schone en bereikbare stad Groningen Vlaanderen: oud-ministers niet voor rechter vanwege schrappen terugdraaiende teller voor zonnepanelen De (voormalige) Vlaamse ministers Bart Tommelein en Lydia Peeters hoeven niet meer voor de rechtbank te verschijnen vanwege het schrappen van de
Lees verder

Minister Jetten: 'Europa kan dichtdraaien gaskraan door Rusland niet opvangen'
Minister Jetten: 'Europa kan dichtdraaien gaskraan door Rusland niet opvangen' Als Rusland de gaskraan naar Europa volledig dichtdraait, kan Europa dat niet zomaar opvangen. Toch gaat Nederland ook in dat geval proberen om geen extra gas uit het gasveld in Groningen te halen. Pensioenfonds Metaal en Techniek stopt niet met
Lees verder

Optimaal toepassen van geluidseisen voor warmtepompen
Optimaal toepassen van geluidseisen voor warmtepompen Lucht/water warmtepompen spelen een belangrijke rol in de energietransitie en zullen de komende jaren steeds vaker worden toegepast. Het geluid dat deze warmtepompen maken, stelt extra eisen aan de kwaliteit en plaatsing. Ontdek de belangrijkste eigenschappen van geluid en mogelijkheden
Lees verder

China in één jaar iedereen voorbij met offshore wind: 17 gigawatt
China in één jaar iedereen voorbij met offshore wind: 17 gigawatt De Chinese overheid heeft bekend gemaakt dat het land in 2021 een record van 16,9 gigawatt aan nieuwe offshore windturbines heeft geïnstalleerd. Het totaal geïnstalleerd vermogen op zee groeide daarmee met 171% in China.... Het bericht China in één jaar iedereen voorbij met offshore..
Lees verder

Utrecht en Amsterdam delen tips en ervaringen rond warmtenet
Utrecht en Amsterdam delen tips en ervaringen rond warmtenet In zowel Amsterdam als Utrecht onderzoekt de gemeente samen met bewoners en bedrijven of een warmtenet mogelijk is voor het aardgasvrij maken van buurten. De projecten zijn heel verschillend, maar beide gemeenten verzamelden alle leerpunten en tips. PAW deelt ze graag met jou. Lees...
Lees verder

Handig zoeken in overheidsdocumenten
Handig zoeken in overheidsdocumenten De Eerste en Tweede Kamer en ministeries wisselen bijna dagelijks documenten uit die relevant zijn voor partijen in het Klimaatakkoord. Vandaag publiceert Klimaatakkoord.nl een pagina als startpunt voor je zoektocht in die grote hoeveelheid informatie. Kamerbrief over kennismaking
Lees verder

Warmte als dienst voor efficiëntere Nederlandse gebouwen
Warmte als dienst voor efficiëntere Nederlandse gebouwen Ontdek ook Efficiency-as-a-Service, een vernieuwend businessmodel achter winnende proposities voor efficiënte gebouwen in Europa. In een webinar over dit onderwerp wordt dieper ingegaan op de toepassing van dit businessmodel in warmte en in juridische aspecten van een
Lees verder

Opbrengsten wind december 2021
Opbrengsten wind december 2021 De maandelijkse opbrengsten in kWh vanaf januari tot en met december. De gerealiseerde productie wordt hier vergeleken met de P50 waarden. De p50 waarde is de productie die ten minste in 50 % (5) van de 10 komende jaren (statistisch gezien) gerealiseerd zal worden. Beantwoording Kamervragen
Lees verder