Doorgaan naar hoofdcontent

Brancheorganisaties verladers en vervoerders starten overleg om verstoring logistieke keten te verhelpen

de Duurzame Wereld
Brancheorganisaties verladers en vervoerders starten overleg om verstoring logistieke keten te verhelpen
Brancheorganisaties verladers en vervoerders starten overleg om verstoring logistieke keten te verhelpen De European Shippers Council (ECS), de World Shipping Council (WSC) en de European Community Shipowners' Associations (ECSA) zijn een overleg gestart om een einde te maken aan de verstoring van de logistieke keten. 'Laden
Lees verder

Enexis meldt vol stroomnet in dorp bij Venlo, onderzoek naar congestiemanagement
Enexis meldt vol stroomnet in dorp bij Venlo, onderzoek naar congestiemanagement Enexis meldt te kampen met congestie bij station Belfeld. De netbeheerder start een onderzoek naar de mogelijkheden van congestiemanagement in het Limburgse dorp in de gemeente Venlo.       Brancheorganisaties verladers en
Lees verder

LeasePlan bestelt 5.000 elektrische zonneauto's bij Lightyear
LeasePlan bestelt 5.000 elektrische zonneauto's bij Lightyear Leasebedrijf LeasePlan heeft 5.000 elektrische zonneauto's gereserveerd bij de Helmondse fabrikant Lightyear. Het gaat om Lightyear's tweede model dat naar verwachting in 2024/2025 in productie gaat. The Onemeeting Company start MVO missie met de aanstelling van
Lees verder

Blijven investeren in een goed en duurzaam ondernemersklimaat
Blijven investeren in een goed en duurzaam ondernemersklimaat Economische rapportage: banengroei en stijging MKB-vriendelijkheid Levi Strauss & Co. lanceert circulaire versie van haar iconische 501 jeans Begin dit jaar lanceert het merk Levi's® een nieuwe versie van de 501® Original-jeans, gemaakt van biologisch katoen,
Lees verder

Nationale Week Zonder Vlees voegt in 2022 '& Zuivel' toe
Nationale Week Zonder Vlees voegt in 2022 '& Zuivel' toe Van 7-13 maart 2022 vindt de vijfde editie van de Nationale Week Zonder Vlees plaats in Nederland. Sinds de eerste editie in maart 2018 is deze duurzaamheidscampagne een jaarlijks terugkerend initiatief dat laat zien dat minder vlees eten een positieve impact heeft op het klimaat. Nieuw dit
Lees verder

Leclanché en S4 Energy leveren tweede hybride energieopslagsysteem op
Leclanché en S4 Energy leveren tweede hybride energieopslagsysteem op Leclanché en S4 Energy hebben in Heerhugowaard hun tweede gezamenlijke hybride energieopslagsysteem opgeleverd. Het energieopslagsysteem kent een vermogen van 10 megawatt. Woonstad Rotterdam voorziet appartementencomplex van energieopslagsysteem iwell
Lees verder

Week van de circulaire economie 2022
Week van de circulaire economie 2022 De Week van de Circulaire Economie is weer in aantocht. Van 7 tot en met 12 februari 2022 openen circulaire pioniers in heel het land hun deuren. Het Versnellingshuis Nederland circulair! organiseert deze week voor de 7e keer. Met als doel: professionals meenemen naar de circulaire economie. In de...
Lees verder

Leclanché en S4 Energy leveren tweede hybride energieopslagsysteem op
Leclanché en S4 Energy leveren tweede hybride energieopslagsysteem op Leclanché en S4 Energy hebben in Heerhugowaard hun tweede gezamenlijke hybride energieopslagsysteem opgeleverd. Het energieopslagsysteem kent een vermogen van 10 megawatt.       Woonstad Rotterdam voorziet appartementencomplex van
Lees verder

Hogere bedragen ISDE-subsidie bekend
Hogere bedragen ISDE-subsidie bekend Nieuwjaarsboodschap burgemeester Ravestein Burgemeester Francisca Ravestein blikt terug op het jaar 2021 en wenst iedereen een mooi 2022! "Toen ik verleden jaar een filmpje opnam voor mijn nieuwjaarstoespraak was dat in de optimistische verwachting dat we nu in een andere situatie
Lees verder