Doorgaan naar hoofdcontent

Breman Woningbeheer Noord Duurzame Doener in nieuwste editie Ondernemend Friesland

de Duurzame Wereld
Breman Woningbeheer Noord Duurzame Doener in nieuwste editie Ondernemend Friesland
Breman Woningbeheer Noord Duurzame Doener in nieuwste editie Ondernemend Friesland De bouw veranderen met eigenaarschap "We zijn een hele rijke samenleving, dus we moeten de opvang van mensen die ontheemd raken altijd accommoderen naar wat past en kan," dat zegt Emmylou Aben, conceptmaker bij PitZtop, in de nieuwste
Lees verder

De duurzaamste whisky ter wereld wordt gemaakt in Nederland
De duurzaamste whisky ter wereld wordt gemaakt in Nederland Ontwikkelfonds voor energieco√∂peraties Energie Samen heeft samen met het ministerie van Economische Zaken, InvestNL en het Groenfonds het Ontwikkelfonds voor energieco√∂peraties opgezet. Drenthe… Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen
Lees verder

Verklaring Circulair Sloopproject voor Heezen BV
Verklaring Circulair Sloopproject voor Heezen BV Heezen BV. ontvangt Certificaat Circulair Sloopproject Gebiedsfonds Sinnegreide klaar voor aanvragen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

De duurzaamste whisky ter wereld wordt gemaakt in Nederland
De duurzaamste whisky ter wereld wordt gemaakt in Nederland       Gebiedsfonds Sinnegreide klaar voor aanvragen       Rijksvastgoedbedrijf: 'Met alleen energie besparen redden we het niet' "Veel van wat we bouwen gaat ten koste van de natuur", aldus Wouter Goossens van het
Lees verder

Voltooiing bouw Zonnepark de Grift
Voltooiing bouw Zonnepark de Grift Vlak voor de kerst werd de bouw van Zonnepark de Grift voltooid. Een mooie mijlpaal voor iedereen die aan het zonnepark heeft meegewerkt. Het bericht Voltooiing bouw Zonnepark de Grift verscheen eerst op Burgers geven energie. Tweede en laatste ronde subsidieregeling verduurzaming en
Lees verder

Aandacht voor jouw project?
Aandacht voor jouw project? Wil je ook aandacht voor jouw project of energie-initiatief op onze website of in onze nieuwsbrief? Wil je je kennis delen of heb je juist een vraag over het zelf opwekken van duurzame energie? Jouw kennis en ervaring is misschien wel van onschatbare waarde voor een ander. Op onze website en in...
Lees verder

Dynamiek in de markt voor koeltechniek: hoge prijzen, lange levertijden
Dynamiek in de markt voor koeltechniek: hoge prijzen, lange levertijden De markt heeft in 2020 en 2021 te maken gehad met oplopende prijzen, stagnerende leveringen en terughoudendheid met betrekking tot nieuwe investeringen, zo blijkt uit een rondgang langs groothandels en andere koeltechnische bedrijven. Wat wordt er voor 2022 verwacht? Tekst:
Lees verder

Column wethouder Erik Faber
Column wethouder Erik Faber Maandag 17 januari 2022 is het 'Blue Monday'. Deze dag, meestal de derde maandag van januari, is ooit gekozen als meest deprimerende dag van het jaar. Maar zover zijn we nog niet. Laten we net als voor Black Friday een tegenhanger verzinnen voor Blue Monday. The post Column wethouder Erik Faber...
Lees verder

Tweede en laatste ronde subsidieregeling verduurzaming en woningverbetering gaat van start
Tweede en laatste ronde subsidieregeling verduurzaming en woningverbetering gaat van start Vanaf maandag 10 januari 9.00 uur kunnen particuliere woningeigenaren in het aardbevingsgebied maximaal 10.000 euro subsidie aanvragen voor het verbeteren en verduurzamen van hun woning. De subsidie is aan te vragen bij het Samenwerkingsverband
Lees verder