Doorgaan naar hoofdcontent

Corona > Winkels, sportclubs en kappers weer open per 15 januari 2022

de Duurzame Wereld
Corona > Winkels, sportclubs en kappers weer open per 15 januari 2022
Corona > Winkels, sportclubs en kappers weer open per 15 januari 2022 Voor sport, beoefening van kunst en cultuur, contactberoepen, detailhandel en onderwijs in Nederland is vanaf zaterdag 15 januari 2022 weer meer mogelijk. Het kabinet heeft besloten dat winkels, sportclubs, muziekscholen en contactberoepen zoals kappers weer open kunnen. ...
Lees verder

Nieuwe Vlaamse politieke partij Solar2024 staat op voor eigenaren zonnepanelen
Nieuwe Vlaamse politieke partij Solar2024 staat op voor eigenaren zonnepanelen Deze week in 'Politiek Vandaag' de nieuwe politieke partij Solar2024. Die in Vlaanderen ten strijde trekt voor eigenaren van zonnepanelen. Voorzitter Muylle: 'Ik word gedreven door woede.' Budget ISDE niet op: consumenten vragen helft minder
Lees verder

Draagvlak voor systeem dat emissies door consumenten bepaalt hangt sterk af van voorwaarden
Draagvlak voor systeem dat emissies door consumenten bepaalt hangt sterk af van voorwaarden Tekort materialen dreigt voor geplande groene waterstofproductie Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

De harde cijfers: Nederland heeft in Europa meeste zonnepanelen per inwoner
De harde cijfers: Nederland heeft in Europa meeste zonnepanelen per inwoner Nederland is nu ook officieel koploper in Europa en heeft per hoofd van de bevolking het meeste zonnepanelen. Deze week in 'De harde cijfers' aandacht voor een nieuw onderzoeksrapport van koepel SolarPower Europe.       Nieuwe Vlaamse
Lees verder

Gemeenten vragen kabinet afbouw salderingsregeling zonnepanelen op te schorten en snelle aanpak vol stroomnet
Gemeenten vragen kabinet afbouw salderingsregeling zonnepanelen op te schorten en snelle aanpak vol stroomnet Solar Magazine 14 januari 2022 Gemeenten willen dat het kabinet binnen 6 maanden een plan presenteert waarmee de problemen op… Damen koopt energieopslagsysteem Skoonbox om uitstoot in scheepswerven te verlagen
Lees verder

Gemeenten vragen kabinet afbouw salderingsregeling zonnepanelen op te schorten en snelle aanpak vol stroomnet
Gemeenten vragen kabinet afbouw salderingsregeling zonnepanelen op te schorten en snelle aanpak vol stroomnet Solar Magazine 14 januari 2022 Gemeenten willen dat het kabinet binnen 6 maanden een plan presenteert waarmee de problemen op…       Damen koopt energieopslagsysteem Skoonbox om uitstoot in scheepswerven
Lees verder

EnergieCafé van 19 januari wordt weer verzet naar: 9 maart
EnergieCafé van 19 januari wordt weer verzet naar: 9 maart Eerste EnergieCafé in 2022 op 19 januari helaas geannuleerd!   Al eerder is het EnergieCafé als gevolg van Corona, verplaatst van 1 december 2021 naar 19 januari 2022. Maar helaas, het zit niet erg mee. Binnen de geldende Corona-regels kunnen we het EnergieCafé helaas nog steeds niet...
Lees verder

100% circulaire kleding voor de medewerkers van DutchDubai
100% circulaire kleding voor de medewerkers van DutchDubai Schijvens Corporate Fashion heeft de afgelopen jaren grote stappen gezet op het gebied van duurzaamheid. Dit heeft in 2020 geresulteerd in het winnen van de Circular Award van het Versnellingshuis van het Ministerie van I&W. Als koploper op het gebied van duurzaamheid het bedrijf het dan ook
Lees verder

Duurzaameheidswinkel weer open vanaf 19 januari 2022
Duurzaameheidswinkel weer open vanaf 19 januari 2022 Na de lockdown vanaf half december zijn we blij om te kunnen melden dat we vanaf woensdag 19 januari 2022 weer open zijn. Ons adres is Voorstraat 75. We zijn open op woensdag, vrijdag en zaterdag telkens van 10.00 tot 15.00 uur. Klik hier voor meer info over de winkel.   The post...
Lees verder