Doorgaan naar hoofdcontent

Duurzame Doener in Baarn: Jan Tijmen van Loon

de Duurzame Wereld
Duurzame Doener in Baarn: Jan Tijmen van Loon
Duurzame Doener in Baarn: Jan Tijmen van Loon In Baarn zijn veel inwoners en ondernemers met duurzaamheid bezig. Om anderen te inspireren delen we de verhalen van deze duurzame doeners! Zo heeft Jan Tijmen van Loon zijn huis uit 1956 duurzaam én comfortabel gemaakt. Hier lekte vooral veel warmte weg via de muren, dus die heeft hij grondig...
Lees verder

Koel- en vrieshuisondernemer weet van geen ophouden
Koel- en vrieshuisondernemer weet van geen ophouden Van school gestuurd, een ontmoeting op de kermis, de verkoop van zijn bedrijf en de herstart: het zijn belangrijke keerpunten in het leven van koel- en vrieshuisondernemer Piet Blankendaal. Door de jaren heen kwam hij daardoor geregeld in het nieuws. Onlangs gebeurde dat opnieuw, vanwege zijn...
Lees verder

iinno-benelux lanceert energiemanagementsysteem voor verkoop stroom uit thuisbatterij en balanceren stroomnet
iinno-benelux lanceert energiemanagementsysteem voor verkoop stroom uit thuisbatterij en balanceren stroomnet iinno-benelux heeft het eerste particuliere energiemanagementsysteem van België onthuld. Het platform Jabba bepaalt wanneer een eigenaar van zonnepanelen het beste stroom voor zijn thuisbatterij koopt of verkoopt. '
Lees verder

Landelijk kader gemeenten voor uitvoering compensatieregeling hoge energierekening
Landelijk kader gemeenten voor uitvoering compensatieregeling hoge energierekening Er is een landelijk kader op komst voor gemeenten waarmee zij de extra compensatie van 200 euro voor de hoge energierekening van inwoners met een minimum inkomen of uitkering kunnen uitkeren. Alychlo investeert in EnergyVision, Brussels
Lees verder

Energie Samen Magazine 2021 nr. 2
Energie Samen Magazine 2021 nr. 2 Het tweede Magazine van Energie Samen van het jaar 2021 is eind december 2021 uitgebracht. De moeite waard om te bekijken. Zo staat er een mooi artikel in over het Landgoed Singraven, maar ook uitleg over de gevolgen van de verlaging van de energiebelasting en het effect op de Regeling Verlaagd...
Lees verder

Noord-Holland: uitvoeringsprogramma energiestrategieën klaar, verplichting zonnepanelen niet direct gehandhaafd
Noord-Holland: uitvoeringsprogramma energiestrategieën klaar, verplichting zonnepanelen niet direct gehandhaafd Noord-Holland heeft het uitvoeringsprogramma voor de Regionale Energiestrategieën (RES'en) klaar. Er staat onder meer in dat de verplichting voor zonnepanelen op industriegebouwen niet direct gehandhaafd zal worden.
Lees verder

Maatschappelijk bewustzijn is essentieel
Maatschappelijk bewustzijn is essentieel De klimaatcrisis en verlies aan biodiversiteit zijn de twee grootste problemen van deze eeuw. In Ecodorp Boekel hebben we beiden aangepakt door klimaatpositief te bouwen… Read more Bouwsector kantelt naar klimaatpositief bouwen! Nieuwe banen genoeg! In 2021 bereikte de bouwsector
Lees verder

Eerstvolgende bestuursvergadering
Eerstvolgende bestuursvergadering Het bestuur vergadert regelmatig, de eerstvolgende vergadering is 14 februari 2022. Mocht U vragen of andere zaken hebben, laat het ons weten.   Het bericht Eerstvolgende bestuursvergadering verscheen eerst op Energiecoöperatie De Wieden-Weerribben. Wethouder Cees Lok legt 'Laatste Steen'
Lees verder

Goed nieuws: landelijke campagne tegen zwerfafval
Goed nieuws: landelijke campagne tegen zwerfafval Het ministerie van IenW gaat in mei/juni 2022 een landelijke campagne over zwerfafval voeren, gericht op participatie: raap één stuk zwerfafval per dag. Hillegom stuurt brandbrief naar kabinet In een brandbrief roepen gemeenten Hillegom, Lisse, Noordwijk en Teylingen
Lees verder