Doorgaan naar hoofdcontent

Een cantate voor de spoorlijn tussen Rijsel en Kortrijk

Een cantate voor de spoorlijn tussen Rijsel en Kortrijk
Begin de negentiende eeuw zorgde een nieuwe spoorlijn tussen Rijsel en Kortrijk ervoor dat de hoofdsteden Parijs en Brussel rechtstreeks met elkaar verbonden raakten. Een blik in de geschiedenis van het spoor.


Robin Goudsmit: Witheid: mijn handleiding
Robin Goudsmit schreef een handleiding bij Portret van Raden Syarif Bustaman Saleh, toegeschreven aan Friedrich Carl Albert Schreuel uit ca 1840. 'Je hebt het zelf gevraagd, dus ik zal het je uitleggen'


Jan Fontijn (1936-2022) muntte uit door kennis, inzicht, eruditie en leesvermogen
Fontijns werk hoort bij het beste wat de neerlandistiek heeft opgeleverd, schrijft Marita Mathijsen in dit in memoriam voor haar oud-docent en ex-collega.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.