Doorgaan naar hoofdcontent

Een nieuwe zeventiende eeuw?

Een nieuwe zeventiende eeuw?


Wandelen met Ger Februari 2022
Beste wandelaars, In verband met weers- en of andere omstandigheden is het mogelijk dat een wandeling niet door kan gaan. Daarom raadpleeg altijd voor vertrek de wandelen met Ger Whatsapp groep. Woensdag 2 februari 2022 Bloesemroute Gebas 9 km en 220 hoogtemeters...


Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 30 januari 11.00 uur Dutch Church London 4e zondag na Epifanie. Het gaat over 'luisteren' in de evangelie lezing in deze dienst. Terwijl Maria luistert naar wat Jezus te zeggen heeft, wordt haar zus Marta opgeslokt door de zorg voor haar gasten. Volgens Jezus heeft Maria het juiste...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.