Doorgaan naar hoofdcontent

Ekoplaza lanceert klimaatpositieve beweging en verwelkomt binnen 1 week 10.000e Ekovriend

de Duurzame Wereld
Ekoplaza lanceert klimaatpositieve beweging en verwelkomt binnen 1 week 10.000e Ekovriend
Ekoplaza lanceert klimaatpositieve beweging en verwelkomt binnen 1 week 10.000e Ekovriend In ruim een week tijd na de lancering van haar nieuwe beloningsprogramma verwelkomt Ekoplaza haar 10.000e Ekovriend: ecologisch (dans)pedagoog Sanne Tuijl en dochter Aurelia. Met dit programma wil Ekoplaza het deel van de consumenten dat zich steeds
Lees verder

Duurzame Energie Merenwijk in actie voor lagere energierekening
Duurzame Energie Merenwijk in actie voor lagere energierekening PERSBERICHT Duurzame Energie Merenwijk start vanaf deze week de actie Zet 'm op 60. Alle bewoners van de wijk, huurders en woningbezitters, worden opgeroepen om de temperatuur van hun cv-ketel wat lager af te stellen. Dat is goed voor de portemonnee en het milieu. Vrijwilligers van DEM
Lees verder

Gemeente krijgt regie over inburgering
Gemeente krijgt regie over inburgering Op 1 januari 2022 is de Wet inburgering ingegaan. De nieuwe wet geeft gemeenten de taak om inburgeraars te begeleiden zodat zij zo snel mogelijk volwaardig en duurzaam kunnen meedoen in de samenleving. Nieuwkomers gaan daarom sneller aan het werk en leren ondertussen de taal. Dit geldt voor zowel...
Lees verder

Energieprijzen blijven voorlopig hoog, wat kun je doen?
Energieprijzen blijven voorlopig hoog, wat kun je doen? De gasprijzen zijn iets gedaald, maar de risico's op tekorten blijven de prijs domineren. ABN AMRO heeft de gasramingen opwaarts bijgesteld, volgens hen zal gas het hele jaar relatief duur blijven. Dit blijkt onder andere uit Energiemonitor van januari 2022. Compensatie Om te voorkomen...
Lees verder

HilverZon maakt in opdracht van gemeente Hilversum 1400 gratis warmtescans
HilverZon maakt in opdracht van gemeente Hilversum 1400 gratis warmtescans HilverZon heeft van de gemeente Hilversum subsidie gekregen voor het maken van 1400 warmtescans. Deze winter start vanwege de korte beschikbare tijd een pilot met... Het bericht HilverZon maakt in opdracht van gemeente Hilversum 1400 gratis warmtescans verscheen eerst op
Lees verder

Versnellen van elektrificatie in de industrie is een topprioriteit
Versnellen van elektrificatie in de industrie is een topprioriteit Vandaag is de Routekaart Elektrificatie toegelicht aan de Tweede Kamer. Het Coalitieakkoord zet fors in op het stimuleren van het aanbod hernieuwbare energie. Het is belangrijk om de vraag naar duurzame elektriciteit ook te vergroten, zodat investeren in duurzame opwek Het
Lees verder

EZK publiceert rapport over potentieel van CO2-vrije flexibiliteit in elektriciteitsnet
EZK publiceert rapport over potentieel van CO2-vrije flexibiliteit in elektriciteitsnet De studie "CO2-free flexibility options for the Dutch power system" is 19 januari jl. gepubliceerd. VEMW plaatst een aantal belangrijke kanttekeningen bij de uitgangspunten en daarmee conclusies van het onderzoek. Lees meer.. Antwoorden
Lees verder

Mobility Meet-Up: Resourcefully en Flexpower
Mobility Meet-Up: Resourcefully en Flexpower Hugo Niesing deed in Spanje al ervaring op met het zo effectief mogelijk gebruiken van zonne-energie door met trackers de baan van de zon te volgen. Mobility Meet-Up: We Drive Solar en Smart Solar Charging Robin Berg: "Om te kunnen opschalen, moet techniek op grote schaal
Lees verder

Extra stimulans verduurzaming met renteloze lening voor Haagse woningbezitters
Extra stimulans verduurzaming met renteloze lening voor Haagse woningbezitters Je woning verduurzamen wordt voor inwoners van Den Haag dankzij de gemeente en het Warmtefonds een stuk makkelijke gemaakt. De gemeente vergoedt sinds dit jaar namelijk de volledige rente voor de Energiebespaarlening Den Haag. Hiermee is Den Haag de eerste gemeente die
Lees verder