Doorgaan naar hoofdcontent

Energietransitie stelt nieuwe eisen aan monteurs

de Duurzame Wereld
Energietransitie stelt nieuwe eisen aan monteurs
Energietransitie stelt nieuwe eisen aan monteurs De koudetechniek schreeuwt om nieuwe medewerkers. Bovendien moeten werkenden in de koudetechniek massaal worden bijgeschoold omdat de sector enorm in ontwikkeling is, met de opmars van natuurlijke koudemiddelen voorop. Dubbelop werk voor de opleidingscentra dus, die alles op alles zetten om dit...
Lees verder

Raadsvergadering: donderdag 27 januari, 19.30 uur
Raadsvergadering: donderdag 27 januari, 19.30 uur Onbeschikbaarheid Stiktofmeters Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Alles is oplosbaar
Alles is oplosbaar 18 januari 2022 Juni 2021, de eerste EPS Recyclefabriek is in Terneuzen in gebruik genomen. Binnen een recordtijd van 3 maanden is de eerste batch granulaat geproduceerd. 1 November 2021 was het zichtbare resultaat bij PolyStyreneLoop te bewonderen. lees meer       Nieuw afwegingskader maakt
Lees verder

Terugblik Raadsplein maandag 17 januari
Terugblik Raadsplein maandag 17 januari De besluitvormingsronde van de gemeenteraad van maandag 17 januari was digitaal in verband met de coronamaatregelen. Lees de samenvatting hieronder of bekijk het videoverslag. Beantwoording schriftelijk overleg informele Energieraad 21-22 januari Minister Jetten (EZK) zendt de
Lees verder

Noardwest-Fryslân wil Regio Deal treffen met het Rijk
Noardwest-Fryslân wil Regio Deal treffen met het Rijk The Forze IX Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Bijlage bij Kamerbrief over antwoorden op vragen over de doorrekening van het Coalitieakkoord
Bijlage bij Kamerbrief over antwoorden op vragen over de doorrekening van het Coalitieakkoord Bijlage: Antwoorden CPB op Kamervragen over de analyse van het coalitieakkoord.       Terugblik Raadsplein maandag 17 januari De besluitvormingsronde van de gemeenteraad van maandag 17 januari was digitaal in
Lees verder

Enorme accu moet snelladen ook mogelijk maken bij beperkt stroomnet
Enorme accu moet snelladen ook mogelijk maken bij beperkt stroomnet NXT Mobility start met het aanbieden van enorme accu's waarmee het ook met een kleinverbruikaansluiting mogelijk wordt om ultrasnelladers aan te bieden. Volgens het bedrijf wordt de uitrol van ultrasnelladen tot 320 kW zo niet meer belemmerd door de 'in toenemende mate beperkte...
Lees verder

Liander sluit kwart meer installaties met zonnepanelen aan op het elektriciteitsnet in Gelderland
Liander sluit kwart meer installaties met zonnepanelen aan op het elektriciteitsnet in Gelderland In een tijd waar netbeheerders te maken hebben met een steeds voller elektriciteitsnet heeft netbeheerder Liander in 2021 opnieuw duizenden installaties met zonnepanelen aangesloten op het elektriciteitsnet in Gelderland. Het gaat hierbij om
Lees verder

Warmtefoto's: Aanvragen vanaf 18 januari '22 op wachtlijst
Warmtefoto's: Aanvragen vanaf 18 januari '22 op wachtlijst Warmtefoto's zijn erg populair. Niet zo gek, want ze geven een aardig beeld van waar uw woning warmte lekt. Het maken van een warmtefoto luistert erg nauw, bijvoorbeeld lettend op de juiste weersomstandigheden. Het huidige (te warme) weer en de corona-perikelen spelen ons helaas parten in
Lees verder