Doorgaan naar hoofdcontent

Enhanced Electrocatalytic CO2 Reduction to C2+ Products by Adjusting the Local Reaction Environment with Polymer Bin...

de Duurzame Wereld
Enhanced Electrocatalytic CO2 Reduction to C2+ Products by Adjusting the Local Reaction Environment with Polymer Binders
Enhanced Electrocatalytic CO2 Reduction to C2+ Products by Adjusting the Local Reaction Environment with Polymer Binders Advanced Energy Materials, EarlyView. Nieuw Freonen-bestuurslid Mathijs Rutten in nieuwste editie Ondernemend Friesland Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Amsterdam: collectieve inkoopacties leiden tot installatie van 10.000 zonnepanelen
Amsterdam: collectieve inkoopacties leiden tot installatie van 10.000 zonnepanelen Collectieve inkoopacties hebben in Amsterdam de afgelopen 2 jaar tot de installatie van 10.000 zonnepanelen geleid. Dat meldt de gemeente Amsterdam. In totaal participeerden 1.081 woningeigenaren. Weer minder geld naar innovatie in duurzame
Lees verder

Hoe werkt stadswarmte? Aflevering1: De afleverset | Vattenfall Nederland
Hoe werkt stadswarmte? Aflevering1: De afleverset | Vattenfall Nederland ISDE subsidie tot 2030 beschikbaar voor woningbezitters en bedrijven die willen verduurzamen Sinds 1 januari 2022 zijn de subsidiebedragen van isolatiemaatregelen en warmtepompen binnen de Investeringssubsidie duurzame energie (ISDE) verhoogd. De
Lees verder

Instant achterban voor a-politieke wijkraadsleden met het netwerk van WIJ Delfshaven
Instant achterban voor a-politieke wijkraadsleden met het netwerk van WIJ Delfshaven Hoe werkt stadswarmte? Aflevering 2: Warmteleidingen | Vattenfall Nederland Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Miljoenen aan EU-subsidie naar reclame voor vlees en zuivel
Miljoenen aan EU-subsidie naar reclame voor vlees en zuivel De EU trekt in haar jaarlijkse subsidieronde bijna 54 miljoen euro uit voor reclamecampagnes voor vlees en zuivel, tegen haar eigen duurzaamheidsplannen in. Het bericht Miljoenen aan EU-subsidie naar reclame voor vlees en zuivel verscheen eerst op Duurzaamnieuws.
Lees verder

Netwerkevent: De Partner Meet-up
Netwerkevent: De Partner Meet-up ... Circulair ambachtscentrum in Heerenveen Vorig jaar won de gemeente Heerenveen een startsubsidie van 50.000 euro van het ministerie van... Het bericht Circulair ambachtscentrum in Heerenveen verscheen eerst op Recycling Nederland. Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Antwoorden schriftelijk overleg Spoor, spoorveiligheid, ERTMS en internationaal.
Antwoorden schriftelijk overleg Spoor, spoorveiligheid, ERTMS en internationaal. Bouwteam DG 2020: welkom in de 20's Het is in de bouw en infra een van de hypes van de afgelopen jaren: het bouwteam. Maar welke overeenkomst kun je daarvoor het beste gebruiken? Bouwmeesters ging op zoek naar de verschillen van de
Lees verder

Subsidieregeling Systeemintegratie vanaf 1 februari 2022 open voor nieuwe projectvoorstellen
Subsidieregeling Systeemintegratie vanaf 1 februari 2022 open voor nieuwe projectvoorstellen Op 1 februari 2022 opent de regeling Systeemintegratie 2022 (SMCES) van de Topsector Energie. Geïnteresseerde partijen kunnen projectvoorstellen indienen. Zoals bedrijven, netbeheerders en kennisinstellingen. Het gaat om innovatie rond zogeheten smart
Lees verder

Doorbraken in kernfusie uit China en het Verenigd Koninkrijk
Doorbraken in kernfusie uit China en het Verenigd Koninkrijk In China haalde een reactor voor kernfusie een temperatuurrecord. In het VK vonden wetenschappers een manier om kernfusie veel goedkoper te maken dankzij effici├źnte koeling. Komt de veelbelovende techniek hiermee binnen handbereik? Kamerbrief over aanpassingen
Lees verder