Doorgaan naar hoofdcontent

Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start

de Duurzame Wereld
Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start
Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start Marjan Oudeman, Paulien Herder en Paul de Krom treden per 14 februari 2022 aan als programmabestuur voor het groeifondsprogramma GroenvermogenNL. Met een eerste reservering van € 338 miljoen van Het nationaal groeifonds. Dat ondersteunt de stichting GroenvermogenNL bij de omschakeling
Lees verder

Podcast circulair bouwen en logistiek: "Er gaat een enorme ontwerpvrijheid ontstaan"
Podcast circulair bouwen en logistiek: "Er gaat een enorme ontwerpvrijheid ontstaan" Als we de klimaatdoelstellingen willen halen moet de bouwsector nú al stevig op de schop. Kansen zijn er genoeg, vinden Onno Dwars (Ballast Nedam Development) en Ruben Vrijhoef (Hogeschool Utrecht). Hoe kunnen we onze leefomgeving zo inrichten dat de bouw
Lees verder

Wordt 2022 het jaar van de hybride warmtepomp?
Wordt 2022 het jaar van de hybride warmtepomp? Nederland moet van het gas af. De hoge gasprijzen maken dat nog eens extra duidelijk. Maar verandering gaat langzaam. Terwijl we juist sneller moeten. De gebouwde omgeving moet grote stappen maken om het Parijsakkoord te halen. Een hybride warmtepomp maakt dat makkelijker. Deze kan namelijk als...
Lees verder

Door Transitievisies Warmte meer realisme in aardgasvrije opgave
Door Transitievisies Warmte meer realisme in aardgasvrije opgave Nu de Transitievisies Warmte (TVW) op tafel liggen, is het interessant om te kijken hoe deze tot stand zijn gekomen en wat het vervolg is. Gemeenten kunnen in ieder geval zeggen dat ze hun huiswerk gedaan hebben. Ze kijken nu naar het Rijk en vragen om meer geld, regelgeving en
Lees verder

Gratis energiebesparende producten
Gratis energiebesparende producten BerkumEnergieNeutraal helpt de eigenaren van een koopwoning in Berkum graag verder met energie besparen. Dit is goed voor het klimaat én je portemonnee. Om jou een kleine stap op weg te helpen bieden wij een subsidie aan waarmee je eenmalig voor € 50,- aan gratis... Het bericht Gratis...
Lees verder

Teylingen energieneutraal in 2050
Teylingen energieneutraal in 2050 In het nationale Klimaatakkoord is afgesproken dat Nederland energieneutraal wil zijn in 2050 en Teylingen draagt hieraan bij Studenten TU Delft presenteren waterstofracer Studenten van de Technische Universiteit in Delft hebben hun nieuwste raceauto op waterstof gepresenteerd: de 'Forze IX
Lees verder

Ons informatie Centrum in de City is weer open op zaterdag
Ons informatie Centrum in de City is weer open op zaterdag Ons Informatie Centrum in het Citycentrum is ook weer geopend. Wel willen we voorlopig het aantal aanwezige bezoekers binnen beperken tot het aantal dat de aanwezige vrijwilligers (2 of 3) te woord kunnen staan. Wilt u in dat geval a.u.b. buiten wachten op uw beurt? 28 min 32 sec geleden
Lees verder

Stand van zaken Tata Steel
Stand van zaken Tata Steel       Studenten TU Delft presenteren waterstofracer Studenten van de Technische Universiteit in Delft hebben hun nieuwste raceauto op waterstof gepresenteerd: de 'Forze IX'. De auto heeft […] Het bericht Studenten TU Delft presenteren waterstofracer verscheen eerst op H2Platform.
Lees verder

Het Dilemma | De salderingsregeling voor zonnepanelen moet zo snel mogelijk worden afgebouwd
Het Dilemma | De salderingsregeling voor zonnepanelen moet zo snel mogelijk worden afgebouwd De salderingsregeling zo snel mogelijk afbouwen of niet? Solar Magazine bespreekt dit dilemma met Erik de Leeuw, directeur van SOLARWATT Benelux. 'Een integrale aanpak met subsidies voor batterijen is nodig.' African Clean Energy
Lees verder