Doorgaan naar hoofdcontent

Freonen-samenwerking: MG en Mensonides Installatie werken samen rondom oplossing netcongestie

de Duurzame Wereld
Freonen-samenwerking: MG en Mensonides Installatie werken samen rondom oplossing netcongestie
Freonen-samenwerking: MG en Mensonides Installatie werken samen rondom oplossing netcongestie Utrechts zonnefietspad op koers voor 40% van beoogde opbrengst Op 15 juli 2021 openden opdrachtgever Provincie Utrecht en bouwer Strukton/Solaroad 'het langste zonnefietspad ter wereld', bij Maartensdijk. Sindsdien gingen een
Lees verder

Pricewise: gas- en stroomprijzen in 1 jaar meer dan 500 procent hoger, tariefverschillen ongekend groot
Pricewise: gas- en stroomprijzen in 1 jaar meer dan 500 procent hoger, tariefverschillen ongekend groot De energieprijzen zijn in 1 jaar tijd meer dan 500 procent gestegen. De gemiddelde variabele prijs voor stroom ligt nu 565 procent hoger dan 1 jaar geleden en voor gas is het variabel tarief 550 procent hoger.
Lees verder

2e periodieke brief 'Fit for 55'-pakket: nadere toelichting ETS-BRT
2e periodieke brief 'Fit for 55'-pakket: nadere toelichting ETS-BRT 2e periodieke brief over de stand van zaken bij het pakket 'Fit for 55'. Dit gaat over de Europese inspanningen om de uitstoot van CO2 te verminderen. In de brief wordt ingegaan op een systeem voor emissiehandel voor gebouwen en wegtransport (ETS-BRT; Emission Trading System for
Lees verder

Werken bij Greenchoice - Jordy
Werken bij Greenchoice - Jordy French regulation could facilitate cooperation with French companies In France, the regulation called the CIR gives tax credits to French companies that carry out research and R&D. Under certain conditions, organisations can benefit from the CIR by deducting these expenses from their
Lees verder

Dijken waterschap Brabantse Delta: veiligheidsrapportage 2021
Dijken waterschap Brabantse Delta: veiligheidsrapportage 2021 Continue focus op veilige dijken. Met doelgerichte verbeterprojecten, reguliere inspecties en alertheid zet waterschap Brabantse Delta zijn beheertaak voor waterveiligheid in 2022 door. Publicatie congestiegebieden Liander 20-01-2022 Liander heeft op 20
Lees verder

Vacature contentcoördinator
Vacature contentcoördinator Vacature bij NWEA: Contentcoördinator (16 – 20 uur per ... Het bericht Vacature contentcoördinator verscheen eerst op NWEA.       Dijken waterschap Brabantse Delta: veiligheidsrapportage 2021 Continue focus op veilige dijken. Met doelgerichte verbeterprojecten, reguliere inspecties
Lees verder

New IAEA Report Presents Global Overview of Radioactive Waste and Spent Fuel Management
New IAEA Report Presents Global Overview of Radioactive Waste and Spent Fuel Management Sowing the seeds of a citizen energy revolution - Building a cluster of energy communities in Greece Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Werken bij Greenchoice - Irene
Werken bij Greenchoice - Irene VR-wedstrijd voor nucleaire ontmanteling in het VK Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Voorkomen van kostbaar energieverlies met Aerofoam isolatie (advertorial)
Voorkomen van kostbaar energieverlies met Aerofoam isolatie (advertorial) Wist u dat er in Nederland ongeveer 125 PJ (petajoule) aan restwarmte vrijkomt met een temperatuur van meer dan 100˚C? Hier is nog niet eens de overtollige warmte uit bijvoorbeeld datacenters meegenomen, dus het werkelijke getal aan restwarmte ligt zelfs hoger.
Lees verder