Doorgaan naar hoofdcontent

Gasvrij wonen Hongaarse stijl

Gasvrij wonen Hongaarse stijl
Onze honderdtwintig jaar oude Hongaarse boerderij wordt verwarmd met een houtgestookt centraal verwarming systeem, naast een oergezellig houtfornuis. In Hongarije is zo'n centraal verwarming systeem op hout een veel voorkomende verschijning.


25,5 miljoen reizigers via Schiphol in 2021
Amsterdam Airport Schiphol  Reizigers Van de totaal 25,5 miljoen reizigers in 2021 hadden 11,1 miljoen reizigers een overstap op Schiphol. Dit zijn circa 5,5 miljoen unieke reizigers, die in de internationale telwijze tweemaal worden geteld: als reiziger bij aankomst en als reiziger bij...


Holland Comite Oman @HollandComiteOman


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.