Doorgaan naar hoofdcontent

Gezocht: klimaatpositief Natuurhuis

de Duurzame Wereld
Gezocht: klimaatpositief Natuurhuis
Gezocht: klimaatpositief Natuurhuis Ballast Nedam Development nodigt partijen uit deel te nemen aan een competitie voor een klimaatpositief Natuurhuis dat bereikbaar is voor een groot publiek. De lancering van deze competitie wordt vergezeld van een pilotproject in het Brabantse Heeze, waarbij volop ingezet gaat worden op woningen...
Lees verder

Copy of: Netwerkevent: De Partner Meet-up
Copy of: Netwerkevent: De Partner Meet-up ...       Terugblik 2021: Dit waren de mooiste projecten voor De Digitale Voor De Digitale was 2021 een bijzonder jaar. In februari plaatste het bedrijf bij D!vers Woerden voor het eerst twee orderkiosken in de tankstationbranche. Er volgden daarna projecten op het
Lees verder

Gaan we met de Transitievisies Warmte van het aardgas af?
Gaan we met de Transitievisies Warmte van het aardgas af? Het is zover: vandaag dienen alle Nederlandse gemeenten hun Transitievisie Warmte te hebben afgerond. Gaan ze het halen en waar staan we? Nederlandse whisky start-up wint gouden duurzaamheidsmedaille in Hongkong Het Nederlandse bedrijf Bus Wisky is tijdens de
Lees verder

Wijzigingen energiekosten 2022
Wijzigingen energiekosten 2022 Namens het hele team van Energie VanOns wensen we je alvast een energiek 2022! We hebben de belangrijkste wijzigingen die invloed hebben op jouw energiekosten in […] Warmtetarieven Eneco blijven ruim onder maximum van ACM Bij Eneco betalen klanten die zijn aangesloten op een warmtenet in
Lees verder

RES 1.0 vastgesteld
RES 1.0 vastgesteld "Brouwers moeten duurzaamheid omarmen" De extreme weersomstandigheden wijzen ons op de risico's van klimaatverandering. Het nieuwe IPCC-rapport en de VN-conferentie over klimaatverandering (COP26) benadrukken daarom de noodzaak om actie te ondernemen. Internationale bierbrouwers werden, na een sterk
Lees verder

Nederlandse whisky start-up wint gouden duurzaamheidsmedaille in Hongkong
Nederlandse whisky start-up wint gouden duurzaamheidsmedaille in Hongkong Het Nederlandse bedrijf Bus Wisky is tijdens de Global Green Awards in Hongkong beloond met een gouden duurzaamheidsmedaille. Eind 2019 werd Bus Whisky succesvol gelanceerd als nieuw Nederlands whiskylabel. In amper drie jaar tijd groeide de Brabantse whisky start-up
Lees verder

Bio‐Inspired Computational Design of Vascularized Electrodes for High‐Performance Fast‐Charging Batteries Optim...
Bio‐Inspired Computational Design of Vascularized Electrodes for High‐Performance Fast‐Charging Batteries Optimized by Deep Learning Advanced Energy Materials, EarlyView. Gratis babyluiers en incontinentiemateriaal inleveren bij het milieupark Vanaf 1 januari. Vanaf 1 januari 2022 kunnen inwoners van de gemeenten
Lees verder

Jaarverslag 2021
Jaarverslag 2021 Jaarverslag voor de Algemene Ledenvergadering 30 november 2021 Terugblik op 2020 en 2021 en vooruitblik op 2022 In maart 2021 is DUEC alweer drie jaar actief in Uitgeest. Tot november 2021 zijn we gegroeid naar 560 leden en er lezen nu 817 geïnteresseerden de nieuwsbrief. Daarvan zijn er 160... TankPro
Lees verder

Hoe houden we nog wat hoop over voor de toekomst?
Hoe houden we nog wat hoop over voor de toekomst? Bij welke oplossingen hebben wij zelf als mensen en samenleving baat, in plaats van de Muskussen, de MacDonaldsen of de Metazuckerbergen. Waar kunnen we onze denkrichting nog meer omkeren zodat er echte oplossingen uitrollen in plaats van nieuwe, grotere en nog complexere problemen? Het bericht...
Lees verder