Doorgaan naar hoofdcontent

Groen gas bij Grolsch! HoSt levert technologie

de Duurzame Wereld
Groen gas bij Grolsch! HoSt levert technologie
Groen gas bij Grolsch! HoSt levert technologie Het groene Grolsch biertje wordt nog groener nu Koninklijke Grolsch - naast het gebruik van duurzame warmte van Twence - ook voor groen gasproductie kiest. Het Enschedese bio-energiebedrijf HoSt neemt het biogas van de Grolsch afvalwaterzuivering af en plaatst een biogasopwerker die jaarlijks ruim...
Lees verder

25 Jan 2022 | Story Why children and youth hold the key to a sustainable future
25 Jan 2022 | Story Why children and youth hold the key to a sustainable future In Den Bosch bouwen de bewoners zelf mee aan duurzame woongemeenschap Boschgaard Na vijf jaar bikkelen, overleggen, onderhandelen, brainstormen en ontwerpen is dit najaar de circulaire bouw gestart van het duurzame woonproject Boschaard.
Lees verder

Alles wat je wilt weten over de Aanpak Energieconciërge
Alles wat je wilt weten over de Aanpak Energieconciërge Wat is de verbinding tussen energiearmoede en koffie drinken en een praatje maken? De energieconciërge! Energiearmoede aanpakken was een van de doelen die deelnemers noemden in het webinar over de energieconciërge op donderdag 20 januari 2022. Net als het betrekken van huurders bij de...
Lees verder

Interview met Projectleider Gebouwaanpak Aleida Verheus
Interview met Projectleider Gebouwaanpak Aleida Verheus Aleida Verheus werkt als projectleider gebouwaanpak voor KetelhuisWG. We vroegen haar het hemd van het lijf. Gebouwfolders- en bijeenkomsten Vanaf maart gaat KetelhuisWG gebouwbijeenkomsten organiseren: per gebouw lichten we de plannen toe.
Lees verder

Geothermie lanceert sectordocument
Geothermie lanceert sectordocument De geothermiesector staat in de startblokken voor sterke groei. Ons sectordocument 'Geothermie in de startblokken voor sterke groei'. laat zien waar wij staan, welke activiteiten de aandacht hebben gekregen en nog gaan krijgen om de groei mogelijk te maken. Lees meer... Nieuwe
Lees verder

Gebouwbijeenkomsten
Gebouwbijeenkomsten Vanaf maart gaat KetelhuisWG gebouwbijeenkomsten organiseren: per gebouw lichten we de plannen toe. Was- en strijkservice (WaST) start in Oldenzaal Inwoners die hun eigen was en strijk niet zelf kunnen doen kunnen voortaan gebruik maken van de nieuwe was- en strijkservice WaST.
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over mogelijke impact van Europese ESG-standaarden op de defensie- en veiligheidssector
Beantwoording Kamervragen over mogelijke impact van Europese ESG-standaarden op de defensie- en veiligheidssector Beantwoording vragen n.a.v. het vuurwerkverbod tijdens de jaarwisseling 2021-2022 d.d. 20 december 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel
Lees verder

Duurzame peilboot op de Boven-Rijn en Waal
Duurzame peilboot op de Boven-Rijn en Waal Duurzame contracten afsluiten om de CO2-doelstellingen te behalen. Dat is uitstekend gelukt met de nieuwe onderhoudscontracten voor het natte areaal in Oost-Nederland. WEBINAR SLIMME OPLOSSINGEN VOOR GROTERE INSTROOM EN DOORSTROOM De energietransitie heeft een grote impact op de
Lees verder

Klimaatverbond Nederland verwelkomt Provincie Flevoland als nieuw lid
Klimaatverbond Nederland verwelkomt Provincie Flevoland als nieuw lid In navolging van gemeente Doetinchem is ook provincie Flevoland als lid aangesloten bij Klimaatverbond Nederland. Via deze weg willen wij de jongste provincie van Nederland van harte welkom heten in... Het bericht Klimaatverbond Nederland verwelkomt Provincie Flevoland als nieuw
Lees verder