Doorgaan naar hoofdcontent

Groningen eerste gemeente die de textielkringloop weet te sluiten

de Duurzame Wereld
Groningen eerste gemeente die de textielkringloop weet te sluiten
Groningen eerste gemeente die de textielkringloop weet te sluiten Gepubliceerd: 27 januari 2022Laatst bijgewerkt: 27 januari 2022 Vandaag heeft wethouder Chakor de eerste kantoorstoel in gebruik genomen die voortkomt uit een uniek circulair project: Gronings Goud. Lees verder over Groningen eerste gemeente die de textielkringloop weet te sluiten
Lees verder

Minister Hoekstra ontmoet Franse collega's Le Drian en Beaune in Parijs
Minister Hoekstra ontmoet Franse collega's Le Drian en Beaune in Parijs Minister Hoekstra reist vandaag naar Parijs, om daar te spreken met zijn Franse collega's minister van Europa en Buitenlandse Zaken Jean-Yves Le Drian en staatssecretaris voor Europese Zaken Clément Beaune. Finalisten Circular Awards 2022 bekend De
Lees verder

Geothermie klaar voor forse uitbreiding aantal projecten
Geothermie klaar voor forse uitbreiding aantal projecten Het nieuwe kabinet heeft aangekondigd om meer in te gaan zetten op geothermie. De brancheorganisatie Geothermie Nederland verwacht nu ook daden en pleit ervoor de huidige 28 geothermieprojecten de komende jaren uit te breiden richting de 100 projecten.
Lees verder

Kernfusie is weer een stap dichterbij dankzij laser
Kernfusie is weer een stap dichterbij dankzij laser Een supersterke laser uit de VS wist plasma te maken dat op zichzelf brandde. Het is de laatste stap voor een plasma zelf energie op gaat wekken. Dit proces van kernfusie is de heilige graal van schone energie, maar is nog altijd ver weg. Oog voor kansen die deze transitie
Lees verder

Podcast: wat doen we straks met al die oude zonnepanelen en windmolens?
Podcast: wat doen we straks met al die oude zonnepanelen en windmolens? Biertje in de kroeg wordt duurder door stroomprijs Projectontwikkelaars roepen EU op tot herstellen Europese PV-productie NEN wi... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je
Lees verder

Breed actieteam aan de slag met knelpunten stroomnet
Breed actieteam aan de slag met knelpunten stroomnet Een brede coalitie van 14 partijen- ondernemers, overheden en netbeheerders – wil de komende kabinetsperiode structurele oplossingen realiseren voor de huidige knelpunten op het elektriciteitsnet. Energy Storage NL sluit zich aan bij Actieteam Netcapaciteit Energy
Lees verder

Nieuw! De Hoog Catharijne Recycle Wall: zeven stromen, vier partijen
Nieuw! De Hoog Catharijne Recycle Wall: zeven stromen, vier partijen Hoog Catharijne recyclet en stimuleert haar bezoekers dat ook te doen. Met deze nieuwe Recycle Wall in Utrecht worden er […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Rückbau Freileitungen Actueel nieuws in jouw
Lees verder

'Kinderen kunnen hem blindelings besturen'
'Kinderen kunnen hem blindelings besturen' Een robothond die op plekken kan komen die voor mensen onbegaanbaar zijn en daar ook nog eens op de millimeter nauwkeurig metingen doet. Bij Antea Group testen ze daar mee. Op het tankstation kan SPOT, zoals het metalen beestje heet, uitkomst bieden. Sinds kort heeft het bedrijf er een medewerker...
Lees verder

Breed actieteam aan de slag met grootste knelpunten stroomnet
Breed actieteam aan de slag met grootste knelpunten stroomnet DEN HAAG – Een brede coalitie* van 14 partijen- onderne ... Het bericht Breed actieteam aan de slag met grootste knelpunten stroomnet verscheen eerst op NWEA.       Zonneplan installeerde in 2021 zonnepanelen op daken van ruim 30.000 huizen
Lees verder