Doorgaan naar hoofdcontent

Het Marokko – UK energie project

de Duurzame Wereld
Het Marokko – UK energie project
Het Marokko – UK energie project Het Britse bedrijf Xlinks gaat de komende 8 jaar op grote schaal zonne- en windenergie opwekken in de woestijn van Marokko. Gekozen is voor een gebied van ongeveer 1.500 km2 in Zuid Marokko, dicht bij de Atlantische kust. Een 3.800 km lange onderzeese kabel transporteert de elektriciteit naar de...
Lees verder

Kennis en ervaring gebundeld in ontwerphandreiking aquathermiesysteem
Kennis en ervaring gebundeld in ontwerphandreiking aquathermiesysteem Om vooraf beter de aandachtspunten en risico's in te schatten hebben experts een ontwerphandreiking gemaakt voor aquathermiesystemen. Een product van WarmingUP. Lees meer over Kennis en ervaring gebundeld in ontwerphandreiking aquathermiesysteem NAT
Lees verder

Bruinkoolwaterstof voor Olympische Spelen Tokyo bijna onderweg
Bruinkoolwaterstof voor Olympische Spelen Tokyo bijna onderweg Olympische Spelen Tokyo op waterstof, uit Australische kolenmijn Begrijp me goed, ik zou graag wat minder vaak en wat minder zuur schrijven over waterstof. Er is alleen zo vaak aanleiding om zuur te schrijven... Het bericht Bruinkoolwaterstof voor Olympische Spelen Tokyo bijna onderweg..
Lees verder

De harde cijfers: nieuw record Nederland met installatie 2,1 gigawattpiek zonnepanelen via SDE+(+)
De harde cijfers: nieuw record Nederland met installatie 2,1 gigawattpiek zonnepanelen via SDE+(+) In Nederland is in het kalenderjaar 2021 een recordhoeveelheid zonnepanelen geïnstalleerd via de SDE+(+): 2,1 gigawattpiek. Deze week in 'De harde cijfers' aandacht voor de jaarcijfers van CertiQ.       Het
Lees verder

Deze bedrijven zijn genomineerd voor de Limburgse Circulaire Innovatie Top 20
Deze bedrijven zijn genomineerd voor de Limburgse Circulaire Innovatie Top 20 Op vrijdag 14 januari is de jury bijeengekomen om uit alle inzendingen de Limburgse Circulaire Innovatie Top 20 samen te stellen. Deze innovaties zijn genomineerd voor de publieksprijs van € 1.000,-. De beste vijf van deze twintig zijn nog in de race voor de juryprijs van
Lees verder

Willemsoord heeft een elektrische deelauto
Willemsoord heeft een elektrische deelauto Willemsoord heeft een elektrische deelauto. Via een app kunnen inwoners van het dorp e.o. gebruik maken van deze auto. 'Je auto staat gemiddeld 95% van de tijd stil, een tweede auto zelfs 98%. Daarom heeft Duurzaam Willemsoord het initiatief genomen voor een elektrische deelauto. Een auto die van...
Lees verder

Deze bedrijven zijn genomineerd voor de Limburgse Circulaire Innovatie Top 20
Deze bedrijven zijn genomineerd voor de Limburgse Circulaire Innovatie Top 20 Op vrijdag 14 januari is de jury bijeengekomen om uit alle inzendingen de Limburgse Circulaire Innovatie Top 20 samen te stellen. Deze innovaties zijn genomineerd voor de publieksprijs van € 1.000,-. De beste vijf van deze twintig zijn nog in de race voor de
Lees verder

Lekker veel subsidie
Lekker veel subsidie Weet jij dat je op dit moment circa 40% subsidie kan krijgen op energiebesparende maatregelen aan jouw woning. Circa 30% via de ISDE regeling van het rijk (moet je wel twee maatregelen uitvoeren) en circa 10% van de gemeente Nieuwegein. Warmtescan of energiegesprek Voor een warmtescan, foto's met
Lees verder

Informatie bijeenkomsten
Informatie bijeenkomsten Vorig jaar hebben 514 Nieuwegeiners deelgenomen aan onze digitale informatieve bijeenkomsten. Vanaf dinsdag 1 februari starten we weer met een nieuwe reeks. We hebben enkele onderwerpen doorontwikkeld of aangepast. Zo gaan we nu ook in op toekomstige warmte ((Hybride) Warmtepompen en warmtenetten)...
Lees verder