Doorgaan naar hoofdcontent

Hoe duurzaam is de batterij van een elektrische auto?

de Duurzame Wereld
Hoe duurzaam is de batterij van een elektrische auto?
Hoe duurzaam is de batterij van een elektrische auto? Liander luidde gisteren de noodklok: vorig jaar kwamen er 124.000 woningen en kleine bedrijven met zonnepanelen bij. Hartstikke fijn natuurlijk, al die groene energie, maar het net kan al die extra stroom niet aan. En het ombouwen van het stroomnet gaat niet snel genoeg vanwege een tekort aan...
Lees verder

Inburgering voortaan in handen gemeente
Inburgering voortaan in handen gemeente Op 1 januari 2022 is de Wet inburgering ingegaan. De nieuwe wet geeft gemeenten de taak om inburgeraars te begeleiden zodat deze zo snel mogelijk volwaardig en duurzaam meedoen in de samenleving. Nieuwkomers gaan zo sneller aan het werk en leren ondertussen de taal. Dit geldt voor zowel...
Lees verder

Brazilië kijkt naar de uitbreiding van kernenergie
Brazilië kijkt naar de uitbreiding van kernenergie       Koninkrijk Saoedi-Arabië wil profiteren van uraniumvoorraden en inzetten op kernenergie       Ketenbenadering levert veel meer op dan focus op louter schoorsteenemissies Om de emissies van broeikasgassen waaronder
Lees verder

Alpe d'Huez krijgt pistenbully's op waterstof
Alpe d'Huez krijgt pistenbully's op waterstof Komend wintersportseizoen zorgen pistenbully's op waterstof ervoor dat de pistes in het Franse Alpe d'Huez er iedere ochtend strak bijliggen. […] Het bericht Alpe d'Huez krijgt pistenbully's op waterstof verscheen eerst op H2Platform. Webinar over innovatieve opwek- en
Lees verder

Innovatieversneller Rivierenland van start
Innovatieversneller Rivierenland van start Ben jij een burgercoöperatie, innovatieve MKB-bedrijf of familiebedrijf? En werk je aan duurzame innovaties, waarvan het product of de dienst zich nog in de ontwikkelingsfase bevindt?  De innovatieversneller Rivierenland is erop gericht om ontwikkeling van duurzame innovaties te ondersteunen en zo...
Lees verder

PERSBERICHT - 'Gedegen kaders voor Kentalis-terrein' Ontwikkelstudie behandelt verdiepende vragen uit het Ambitiedo...
PERSBERICHT - 'Gedegen kaders voor Kentalis-terrein' Ontwikkelstudie behandelt verdiepende vragen uit het Ambitiedocument Kentalis en de gemeente Sint-Michielsgestel zetten komende periode een belangrijke stap in de transformatie van het Kentalis-terrein. In samenspraak met vele belanghebbenden heeft Kentalis de ruimtelijke en programmatische kaders
Lees verder

Ketenbenadering levert veel meer op dan focus op louter schoorsteenemissies
Ketenbenadering levert veel meer op dan focus op louter schoorsteenemissies Om de emissies van broeikasgassen waaronder CO2 te reduceren levert een ketenbenadering ('scope 3') veel meer op dan een focus op de directe emissies uit schoorstenen ('scope 1 en 2'). Emissiereductie en een verantwoord gebruik van grondstoffen en producten in een circulaire
Lees verder

Kijkje in de keuken bij Nuclear Health Centre
Kijkje in de keuken bij Nuclear Health Centre Belgische oezichthouder geeft voorlopige goedkeuring voor bedrijfsduurverlenging van twee kerncentrales Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

O My Bag's missie: living wages en gendergelijkheid
O My Bag's missie: living wages en gendergelijkheid ... Leeuwarder Courant: "FSFE komt op stoom" Fûns Skjinne Fryske Enerzjy (FSFE) kan meer risico's nemen dan een bank om energietransitie in Friesland te stimuleren, schrijf de Leeuwarder Courant. Het FSFE heeft namens de provincie al vele... Het bericht Leeuwarder
Lees verder