Doorgaan naar hoofdcontent

ImpactBuying stelt organisaties én consumenten in staat met hun inkoopkracht een positieve impact te maken in toele...

de Duurzame Wereld
ImpactBuying stelt organisaties én consumenten in staat met hun inkoopkracht een positieve impact te maken in toelev...
ImpactBuying stelt organisaties én consumenten in staat met hun inkoopkracht een positieve impact te maken in toeleveringsketens ImpactBuying fuseert met SIM Supply Chain Information Management (SIM) en wordt zo een Europese koploper als het gaat om de verduurzaming van leveranciersketens. Beide partijen gaan door onder de naam ImpactBuying. Al ruim
Lees verder

20 Jan 2022 | Story Can e-commerce help save the planet?
20 Jan 2022 | Story Can e-commerce help save the planet? Waterstofnetwerk WING geopend in proeftuin van EnTranCe "We verklaren het waterstofnetwerk nu officieel geopend!", aldus WING-projectleider Ted Wildenberg. Partners DNV, Emerson, Gasunie, GasTerra en EnTranCe knoopten symbolisch de linten aan elkaar om de
Lees verder

SolarCare: zonnepanelen produceerden in 2021 minder stroom door slechte zomer
SolarCare: zonnepanelen produceerden in 2021 minder stroom door slechte zomer Zonnepanelen hebben afgelopen kalenderjaar minder stroom geproduceerd dan verwacht. Voor zonnepaneeleigenaren was 2021 het slechtste jaar in 10 jaar tijd met een opbrengst van 870 kilowattuur per kilowattpiek. Startschot EIGEN: energy hubs moeten
Lees verder

Waterstofnetwerk WING geopend in proeftuin van EnTranCe
Waterstofnetwerk WING geopend in proeftuin van EnTranCe "We verklaren het waterstofnetwerk nu officieel geopend!", aldus WING-projectleider Ted Wildenberg. Partners DNV, Emerson, Gasunie, GasTerra en EnTranCe knoopten symbolisch de linten aan elkaar om de samenwerking te bezegelen. Gedeputeerde IJzebrand Rijzebol de Provincie Groningen hield
Lees verder

Dag 1 vakbeurs InterSolution: 'Vlaamse installateurs trekken eropuit, iedereen is blij'
Dag 1 vakbeurs InterSolution: 'Vlaamse installateurs trekken eropuit, iedereen is blij' 'Een online ontmoeting kan persoonlijk contact niet vervangen', aldus Delphine Martens. 'Dat bewijst deze eerste dag van InterSolution. 'We groeien door. Iedereen is blij, dat voel je aan alle kanten.' ING investeert in energietransitie
Lees verder

Me heeft primeur met beheren van alle zakelijke mobiliteit via één loket
Me heeft primeur met beheren van alle zakelijke mobiliteit via één loket Me biedt bedrijven als eerste één onafhankelijk loket voor al hun zakelijke mobiliteit. Daarmee wordt de vraag naar duurzame en flexibele mobiliteit optimaal ingevuld. Peter Franken: "Met duurzaamheid als uitgangspunt bieden we gemak en keuzevrijheid in mobiliteit. Voor
Lees verder

Uitvoeringsprogramma Waddengebied 2021-2026, impactanalyse, duurzame kennishuishouding en governance Waddengebied
Uitvoeringsprogramma Waddengebied 2021-2026, impactanalyse, duurzame kennishuishouding en governance Waddengebied Update capaciteit elektriciteitsnet Op het elektriciteitsnet in Amsterdam, Friesland, Gelderland en Noord-Holland zijn nieuwe knelpunten ontstaan. De maximale capaciteit van het net is hier bereikt. Eén
Lees verder

Gents MilieuFront dient bezwaar in tegen zonnepark in haven van Gent
Gents MilieuFront dient bezwaar in tegen zonnepark in haven van Gent Het Gents MilieuFront heeft bezwaar aangetekend tegen de realisatie van zonnepark door ENGIE in de haven van Gent. ENGIE wil het zonnepark realiseren op eigen terrein en daardoor circa 1 hectare bos rooien. CBRE Investment Management en LeasePlan
Lees verder

Bedrijven gaan naar de beurs met waterstof
Bedrijven gaan naar de beurs met waterstof Minstens vier bedrijven willen dit jaar naar de beurs met hun waterstofactiviteiten. Het laat zien dat de 'waterstofeconomie' echt vorm begint te krijgen. Een nieuw jaar met veel uitdagingen Een nieuw jaar met veel uitdagingen table.mcnFollowContent {width:100% !important;}
Lees verder