Doorgaan naar hoofdcontent

ING investeert in energietransitie met EIT InnoEnergy

de Duurzame Wereld
ING investeert in energietransitie met EIT InnoEnergy
ING investeert in energietransitie met EIT InnoEnergy ING is als eerste bank aandeelhouder geworden van EIT InnoEnergy, de Europese innovatiemotor voor duurzame energie. EIT InnoEnergy heeft 560 miljoen euro geïnvesteerd in meer dan 380 bedrijven. SolarCare: zonnepanelen produceerden in 2021 minder stroom door slechte
Lees verder

Dag 1 vakbeurs InterSolution: 'Vlaamse installateurs trekken eropuit, iedereen is blij'
Dag 1 vakbeurs InterSolution: 'Vlaamse installateurs trekken eropuit, iedereen is blij' 'Een online ontmoeting kan persoonlijk contact niet vervangen', aldus Delphine Martens. 'Dat bewijst deze eerste dag van InterSolution. 'We groeien door. Iedereen is blij, dat voel je aan alle kanten.'       ING investeert
Lees verder

127 nieuwe woningen opgeleverd met materialenpaspoort
127 nieuwe woningen opgeleverd met materialenpaspoort Gebiedsontwikkelaar BPD (Bouwfonds Property Development) sprak ruim een jaar geleden met Madaster af om duizend nieuwbouwwoningen te voorzien van een materialenpaspoort. In Wageningen zijn onlangs in dit kader de eerste 127 woningen opgeleverd. In de betrokken wijk wordt al langer gepionierd.
Lees verder

E-Flux maakt laadpalen en winst mogelijke combinatie
E-Flux maakt laadpalen en winst mogelijke combinatie Het is een vraag die veel tankstationhouders zichzelf stellen: is het mogelijk om winst te behalen met het aanbieden van laadpalen? Bij softwarebedrijf E-Flux denken ze van wel.  E-Flux is een onafhankelijk e-mobility platform, legt marketing co├Ârdinator Thom Bakker (24) uit. Alle laadpalen op een
Lees verder

DS Smith brengt uitstootvermindering eerder in lijn met Parijs-akkoord
DS Smith brengt uitstootvermindering eerder in lijn met Parijs-akkoord Het toonaangevende duurzame verpakkingsbedrijf DS Smith kondigt vandaag nieuwe ambitieuze doelstellingen aan om de uitstootvermindering van haar wereldwijde operaties in lijn te brengen met het 1,5 graden Celsius scenario zoals vastgelegd in het Klimaatakkoord van Parijs. De
Lees verder

Vlaanderen haalt drinkwater uit zee
Vlaanderen haalt drinkwater uit zee In de Vlaamse kustplaats Nieuwpoort is een ontziltings-installatie in gebruik genomen die zeewater omzet in drinkwater. Het is voor het eerst dat dat langs de Noordzeekust gebeurt. Vlaanderen wil zo een dreigend drinkwatertekort voor zijn, schrijft persbureau Belga. Onderzoek naar een
Lees verder

Ekoplaza lanceert klimaatpositieve beweging en verwelkomt binnen 1 week 10.000e Ekovriend
Ekoplaza lanceert klimaatpositieve beweging en verwelkomt binnen 1 week 10.000e Ekovriend In ruim een week tijd na de lancering van haar nieuwe beloningsprogramma verwelkomt Ekoplaza haar 10.000e Ekovriend: ecologisch (dans)pedagoog Sanne Tuijl en dochter Aurelia. Met dit programma wil Ekoplaza het deel van de consumenten dat zich steeds bewuster
Lees verder

Eerste resultaten vanuit de poll: stijgende energieprijzen? Hoe houdt u ze in bedwang?
Eerste resultaten vanuit de poll: stijgende energieprijzen? Hoe houdt u ze in bedwang? Begin december hebben wij een eerste oproep gedaan voor het invullen van de poll: stijgende energieprijzen? Hoe houdt u ze in bedwang? Bij deze treft u een tussentijdse update aan waarbij we begin februari gaan kijken naar het uiteindelijke resultaat. Dus mocht u
Lees verder

Belangrijke stap voor project Harmelen
Belangrijke stap voor project Harmelen PERSBERICHT > Na veel overleg, rekenen en tekenen is er een mijlpaal te vieren in Harmelen. De woningbouwplannen op de Willem Alexanderlaan zijn het afgelopen half jaar verder uitgewerkt, de plannen op Triaq zijn al in uitvoering.   De bestuurders van Kwakkenbos,... Voorkom
Lees verder