Doorgaan naar hoofdcontent

ING, KPN en Philips in lijst ‘The 100 most sustainable corporations of 2022’

de Duurzame Wereld
ING, KPN en Philips in lijst 'The 100 most sustainable corporations of 2022'
ING, KPN en Philips in lijst 'The 100 most sustainable corporations of 2022' De 18e jaarlijkse ranglijst van Corporate Knights van 's werelds 100 meest duurzame bedrijven toont een aanhoudende correlatie tussen hogere beleggersrendementen en sterke prestaties op belangrijke milieu-, sociale en governance (ESG)-maatstaven. Het werpt ook licht op de
Lees verder

Webinar: Klimaat en circulaire economie
Webinar: Klimaat en circulaire economie Op vrijdag 28 januari is er weer een webinar van het Voortgangsoverleg. Dit keer over klimaatbeleid en circulaire economie. Dat lijkt hand in hand te gaan. Toch is het niet zo vanzelfsprekend. Nog lang niet alle mogelijkheden worden benut om door synergie meer CO2 te reduceren. Ook werken beiden...
Lees verder

Corona update: impact voor bedrijven na laatste persconferentie
Corona update: impact voor bedrijven na laatste persconferentie NVKL Koeltrofee: alle innovaties van 2021 zijn van harte welkom! Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Climate Neutral Group fuseert met Anthesis voor een compleet Net Zero-aanbod in dit cruciale decennium van klimaatver...
Climate Neutral Group fuseert met Anthesis voor een compleet Net Zero-aanbod in dit cruciale decennium van klimaatverandering Anthesis, 'the sustainability activator' en de grootste groep toegewijde duurzaamheidsprofessionals wereldwijd, kondigt een fusie aan met Climate Neutral Group, een autoriteit op het gebied van Net Zero-programma's met
Lees verder

Veel kansen voor verduurzaming op tientallen treinstations
Veel kansen voor verduurzaming op tientallen treinstations Samen met vier andere ingenieursbureaus gaat Antea Group de komende jaren voor ProRail aan de slag met interessante opdrachten waarin duurzaamheid een grote rol speelt. De uitdaging: benut zoveel mogelijk duurzame kansen bij de vernieuwing van stations en infrastructuur.
Lees verder

Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20 bekend!
Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20 bekend! Op woensdag 12 januari is de jury bijeengekomen om uit een totaal van 42 inzendingen de Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20 samen te stellen. Deze innovaties zijn genomineerd voor de publieksprijs. De beste vijf zijn nog in de race voor de juryprijs. De beide winnaars worden tijdens een live...
Lees verder

Dalergy opent nieuwste Snel Tank in Heerde
Dalergy opent nieuwste Snel Tank in Heerde Dalergy Group heeft een gloednieuw, onbemand tankstation geopend in het Gelderse Heerde. De locatie wordt geëxploiteerd onder de vlag van Snel Tank en is te vinden aan de Eperweg/Zwarteweg, onderaan de afslag Heerde-Zuid van de A50. Medio oktober begon Hamer met de bouw van het nieuwe station, dat...
Lees verder

Ben jij als duurzaam bedrijf online goed te vinden?
Ben jij als duurzaam bedrijf online goed te vinden? Of je nu op een duurzame manier kleding maakt, biologisch vlees verkoopt of gifvrije groenten teelt, het verhaal dat je als bedrijf vertelt is daarbij doorslaggevend. Het bericht Ben jij als duurzaam bedrijf online goed te vinden? verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Towards an
Lees verder

Kijkje in de keuken bij Nuclear Health Centre
Kijkje in de keuken bij Nuclear Health Centre       Belgische oezichthouder geeft voorlopige goedkeuring voor bedrijfsduurverlenging van twee kerncentrales       Leeuwarder Courant: "FSFE komt op stoom" Fûns Skjinne Fryske Enerzjy (FSFE) kan meer risico's nemen dan een
Lees verder