Doorgaan naar hoofdcontent

Installatiemonitor: hybride warmtepomp is uitstekende transitietechnologie

de Duurzame Wereld
Installatiemonitor: hybride warmtepomp is uitstekende transitietechnologie
Installatiemonitor: hybride warmtepomp is uitstekende transitietechnologie Een hybride warmtepomp levert een significante besparing op aan aardgasverbruik en draagt zo direct bij aan het verminderen van CO₂-emissie. Ook heeft dit type warmtepomp een hoge dekkingsgraad én een Seasonal Coefficient of Performance (SCOP) van gemiddeld 4.3. Dat blijkt
Lees verder

Anti‐Corrosion for Reversible Zinc Anode via a Hydrophobic Interface in Aqueous Zinc Batteries
Anti‐Corrosion for Reversible Zinc Anode via a Hydrophobic Interface in Aqueous Zinc Batteries Advanced Energy Materials, EarlyView. Elektriciteitsvraag explodeert, uitstoot verder omhoog De wereldwijde vraag naar elektriciteit is in 2021 enorm gestegen. Daardoor ontstaan er spanningen ​​op de belangrijkste markten,
Lees verder

Installatiemonitor: hybride warmtepomp is uitstekende transitietechnologie
Installatiemonitor: hybride warmtepomp is uitstekende transitietechnologie Een hybride warmtepomp levert een significante besparing op aan aardgasverbruik en draagt zo direct bij aan het verminderen van CO₂-emissie. Ook heeft dit type warmtepomp een hoge dekkingsgraad én een Seasonal Coefficient of Performance (SCOP) van gemiddeld 4.3. Dat
Lees verder

Actie 'Check je warmtelek'
Actie 'Check je warmtelek' Wil je jouw woning isoleren en energie besparen, maar weet je niet waar te beginnen? Vrijwilligers van Groen Gebogen, Duurzaam Oudleusen, Duurzaam Hoonhorst en Duurzaam Leefbaar Lemelerveld gaan in februari 2022 rond met een warmtebeeldcamera om warmtelekken op te sporen in woningen. Voor deze...
Lees verder

Gratis informatieavond: 'Verduurzaam je huis!'
Gratis informatieavond: 'Verduurzaam je huis!' Uw huis verduurzamen en tegelijkertijd geld besparen. Daarover organiseert de gemeente Staphorst samen met BEVO, Kiekebos Klimaat & Duurzaam en Xement op maandag 31 januari tussen 20.00 en 21.00 uur een informatieavond. Na KWS komt ook BAM met een elektrische
Lees verder

Bredenoord breidt vloot met batterijen uit: Battery Box in 5 vermogens beschikbaar
Bredenoord breidt vloot met batterijen uit: Battery Box in 5 vermogens beschikbaar Bredenoord meldt zijn vloot met energieopslagsystemen te hebben uitgebreid. Naast de kleine E-saver en de grote Battery Box van 600 kilowatt levert Bredenoord nu Battery Boxen in 5 vermogens. Nieuwe modellering staalsector in het
Lees verder

Verduurzaming in 2022 toegankelijker met subsidie RVO en de Energiebespaarlening
Verduurzaming in 2022 toegankelijker met subsidie RVO en de Energiebespaarlening Een woning verduurzamen wordt in 2022 voor huizenbezitters toegankelijker: de subsidie voor goede isolatie en een (hybride) warmtepomp wordt flink verhoogd. Daarmee stijgt de vergoeding voor beide ingrepen tot bijna 30% (voorheen 20%). De combinatie van subsidie via RVO
Lees verder

CLIMA 2022: 15e editie van internationaal HVAC-congres vindt plaats in Rotterdam
CLIMA 2022: 15e editie van internationaal HVAC-congres vindt plaats in Rotterdam Van 22 tot en met 25 mei aanstaande vindt in Rotterdam het internationale HVAC-congres CLIMA plaats. De organisatie is in handen van TVVL, dat daarbij samenwerkt met de TU Delft en TU Eindhoven. CLIMA wordt eens in de drie jaar georganiseerd door een van de
Lees verder

Verslag Milieuraad 20 december 2021 in Brussel
Verslag Milieuraad 20 december 2021 in Brussel HOVASZ inspireert tot veel duurzame keuzes Nabij Schiphol is in december een vernieuwde weg met fietspad en vrije busbaan (HOVASZ) in gebruik genomen. Bereikbaarheid, leefbaarheid en veiligheid vormden voor de opdrachtgevers daarbij de belangrijkste ingrediënten.
Lees verder