Doorgaan naar hoofdcontent

ISDE-subsidie verhoogd van 20% naar 30%

de Duurzame Wereld
ISDE-subsidie verhoogd van 20% naar 30%
ISDE-subsidie verhoogd van 20% naar 30% Vanaf 1 januari 2022 heeft u als woningeigenaar meer voordeel bij het verduurzamen van uw woning. De ISDE-subsidie is namelijk verhoogd van 20% naar 30%. Dit houdt concreet in dat bij het nemen van twee verduurzamingsmaatregelen u 30% van de kosten vergoed krijgt. Onder deze maatregelen vallen de...
Lees verder

Opgewekte energie Dommelstroom 2021
Opgewekte energie Dommelstroom 2021 Dit bericht is zojuist verschenen op de website van DEC Dommelstroom. Opgewekte energie Dommelstroom 2021 We wensen iedereen de energie om van 2022 een mooi jaar te maken!Terugkijkend op 2021 zijn we blij te kunnen vertellen dat de waterkrachtcentrale in haar lustrumjaar een recordopwekking...
Lees verder

Opgewekte energie Dommelstroom 2021
Opgewekte energie Dommelstroom 2021 Dit bericht is zojuist verschenen op de website van DEC Dommelstroom. Opgewekte energie Dommelstroom 2021 We wensen iedereen de energie om van 2022 een mooi jaar te maken!Terugkijkend op 2021 zijn we blij te kunnen vertellen dat de waterkrachtcentrale in haar lustrumjaar een recordopwekking...
Lees verder

Vlaanderen: 236 megawatt zonnepanelen geïnstalleerd in eerste 11 maanden van 2021
Vlaanderen: 236 megawatt zonnepanelen geïnstalleerd in eerste 11 maanden van 2021 236 megawatt. Het is de hoeveelheid aan installaties met zonnepanelen die Vlaanderen in 2021 tot en met november verwelkomde. Dat blijkt uit voorlopige cijfers van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap (VEKA). HELIARTEC en RAILINGCOMPANY
Lees verder

Tony's Chocolonely pleit voor suikertax
Tony's Chocolonely pleit voor suikertax Sinds het begin van de pandemie is persoonlijke 'gezondheid' belangrijker dan ooit. En laten we eerlijk zijn, chocolade dankt een groot deel van zijn kraak en smaak aan suiker (tussen de 27 en 54,5 procent, afhankelijk van de reep). Ook al is Tony's Chocolonely crazy about chocolate, ze zijn vooral...
Lees verder

Groen licht Vattenfall voor bouw Symbizon: zonnepanelen gecombineerd met strokenteelt
Groen licht Vattenfall voor bouw Symbizon: zonnepanelen gecombineerd met strokenteelt Vattenfall heeft groen licht gegeven voor de bouw van zonnepark Symbizon in Almere. In de zonneweide park zal vanaf komende zomer de combinatie van zonnepanelen en strokenteelt worden getest. Mijlpaal: 100 hectare zonnedak in Greenport
Lees verder

Hoe zit het met warmtepompen in een koud land als Zweden?
Hoe zit het met warmtepompen in een koud land als Zweden? Bijna 60% van de huishoudens in Zweden verwarmt hun woning met een warmtepomp. Al sinds de oliecrisis van de jaren tachtig is Zweden begonnen met de afbouw van het gebruik van fossiele energie en elektriciteit is er in overvloed. Warmte365 schreef er een artikel over, dat u hier kunt
Lees verder

Tweedehands elektrische auto kopen? Voor elk wat wils
Tweedehands elektrische auto kopen? Voor elk wat wils Wil je een tweedehands elektrische auto kopen? Of denk je erover om je huidige auto in te ruilen voor een stekkerauto? Om je alvast op weg te helpen, vertellen wij je wat de beste... Het bericht Tweedehands elektrische auto kopen? Voor elk wat wils verscheen eerst op Nieuws, informatie...
Lees verder

Rijksvastgoedbedrijf: 'Met alleen energie besparen redden we het niet'
Rijksvastgoedbedrijf: 'Met alleen energie besparen redden we het niet' "Veel van wat we bouwen gaat ten koste van de natuur", aldus Wouter Goossens van het Rijksvastgoedbedrijf bij het opleveren van de Routekaart Rijkskantoren 2.0 voor een CO2-neutrale kantorenportefeuille. Daarin is geprobeerd veel verschillende duurzaamheidsthema's te integreren.
Lees verder