Doorgaan naar hoofdcontent

Jaarverslag 2021

de Duurzame Wereld
Jaarverslag 2021
Jaarverslag 2021 Jaarverslag voor de Algemene Ledenvergadering 30 november 2021 Terugblik op 2020 en 2021 en vooruitblik op 2022 In maart 2021 is DUEC alweer drie jaar actief in Uitgeest. Tot november 2021 zijn we gegroeid naar 560 leden en er lezen nu 817 ge√Įnteresseerden de nieuwsbrief. Daarvan zijn er 160...
Lees verder

Brancheorganisatie KVNW wil wijnboer Neleman de mond snoeren wegens aandacht voor landbouwgif in campagne
Brancheorganisatie KVNW wil wijnboer Neleman de mond snoeren wegens aandacht voor landbouwgif in campagne Neleman Organic Vineyards, het Nederlands-Spaanse wijnhuis van biowijnpionier Derrick Neleman, plaatste 27 en 28 december jl. een campagne in diverse landelijke kranten om aandacht te vragen voor het probleem dat er landbouwgif wordt gebruikt
Lees verder

Mechanism of Action of the Tungsten Dopant in LiNiO2 Positive Electrode Materials
Mechanism of Action of the Tungsten Dopant in LiNiO2 Positive Electrode Materials Advanced Energy Materials, EarlyView. Zo houd je je goede voornemens vol: met kleine stappen Mensen denken wel eens dat ik op een dag wakker werd en besloot mijn leven radicaal om te gooien. Maar zo is het niet gegaan. Als je je levensstijl
Lees verder

EU Taxonomy: kernenergie en aardgas voorwaardelijk duurzaam
EU Taxonomy: kernenergie en aardgas voorwaardelijk duurzaam Op de valreep van 2021 heeft de Europese Commissie haar voorstel voor de EU taxonomy for sustainable activities bij de lidstaten ter inzage gelegd. Na verhit debat over kernenergie en gascentrales zijn beiden uiteindelijk... Het bericht EU Taxonomy: kernenergie en aardgas...
Lees verder

Terugkijken en teruglezen: Nieuwjaarstoespraak 2022 burgemeester Frank Dales
Terugkijken en teruglezen: Nieuwjaarstoespraak 2022 burgemeester Frank Dales 01 januari 2022 Beste Velsenaren, We zijn samen begonnen aan 2022. Ik wens jou en de mensen om je heen alle goeds toe voor dit nieuwe jaar. Een gelukkig jaar. Een hoopvol jaar. En een jaar in goede gezondheid. De nieuwjaarsnacht is in Velsen relatief rustig verlopen. Er
Lees verder

365 nieuwe dagen voor iedereen. Vul ze in met het beste wat je hebt!
365 nieuwe dagen voor iedereen. Vul ze in met het beste wat je hebt! Een ieder start het nieuwe jaar op eigen wijze. Met voor een ieder haar of zijn eigen invulling. Een vooruitzicht op jouw kersverse driehonderdvijvenzestig gloednieuwe dagen! Ook met je rugzak  met zorgen en bezorgdheid, echter zeker ook met kansen
Lees verder

Visscher BV rijdt met elektrische kraan duurzaam een nieuwe eeuw in
Visscher BV rijdt met elektrische kraan duurzaam een nieuwe eeuw in Grondverzetbedrijf Visscher BV vierde het 100-jarig bestaan met de blik vooruit. Jan Peter Van der Sluis, locoburgemeester van de gemeente Kampen, reed met de nieuwe elektrische kraan de eerste meters richting een duurzame nieuwe eeuw. Volgens Erna Berends van brancheorganisatie
Lees verder

Even binnenkijken: verduurzamen in de praktijk Hans Wensveen
Even binnenkijken: verduurzamen in de praktijk Hans Wensveen Grieneko is een energieco√∂peratie die actief is in de Greidhoeke. Het lokale belang staat voor ons voorop. We pakken dat breed op: we zijn niet alleen bezig met […] VACATURE Secretaris/bestuurslid WerkzaamhedenAls lid van Duurzaam Weerselo houd je je bezig met
Lees verder

December 2021
December 2021 De opbrengst van december was vergelijkbaar met de die van vorig jaar. De beste dag was op 22-12 met 166 KwH de minste dag was 24-12 met 38 KwH. De totaalopbrengst van december was 2819 KwH.De totaalopbrengst over 2021 was       Visscher BV rijdt met elektrische kraan duurzaam een nieuwe eeuw in
Lees verder