Doorgaan naar hoofdcontent

Karen de Lathouder nieuwe ceo van bp Nederland

de Duurzame Wereld
Karen de Lathouder nieuwe ceo van bp Nederland
Karen de Lathouder nieuwe ceo van bp Nederland Karen de Lathouder is sinds 1 januari de nieuwe ceo van bp Nederland. Ze neemt het stokje over van Ruben Beens, die het bedrijf verlaat. Naast de functie van ceo zal De Lathouder ook actief blijven als manager van de raffinaderij van bp in Rotterdam. "De Nederlandse industrie maakt talloze,...
Lees verder

Vragenlijst over hoge energierekening
Vragenlijst over hoge energierekening Lukt het niet om uw huis warm te stoken en kunt u betere isolatie niet betalen? Dan komt de gemeente graag met u in contact. Een goed omgevingsplan (begint) met milieueffectrapportage Nieuwsbericht | 11 januari 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Vragenlijst over hoge energierekening
Vragenlijst over hoge energierekening Lukt het niet om uw huis warm te stoken en kunt u betere isolatie niet betalen? Dan komt de gemeente graag met u in contact.       Een goed omgevingsplan (begint) met milieueffectrapportage Nieuwsbericht | 11 januari 2022       Heeft u een
Lees verder

Flevokust zon
Flevokust zon VEMW heeft hooggespannen verwachtingen Kabinet Rutte IV Koning Willem-Alexander heeft vandaag – na de historisch langste formatie - de nieuwe ministers (20) en staatssecretarissen (9) van het kabinet Rutte IV be√ędigd. Het kabinet is een coalitie van VVD, D66, CDA en CU, dat een akkoord heeft gesloten
Lees verder

Spreekuur op 19 januari 2022 tussen 15:00 en 17:00 uur
Spreekuur op 19 januari 2022 tussen 15:00 en 17:00 uur Ben je op voorhand nieuwsgierig naar de planning en naar de verschillende bouwfases, dan ben je van harte welkom op ons inloopspreekuur: Datum: 19 januari 2022 Tijd: 15:00-17:00 uur Locatie: Museum Staphorst, Gemeenteweg 67 Wat kun je verwachten Tijdens het spreekuur is er gelegenheid om van de.
Lees verder

Ingrijpende renovatie: warmtepompen en zonnepanelen verplicht per 1 februari
Ingrijpende renovatie: warmtepompen en zonnepanelen verplicht per 1 februari   Nederland legt per 1 februari 2022 een eis op voor het opwekken van een minimale hoeveelheid hernieuwbare energie – zoals zonnepanelen of warmtepompen – bij een ingrijpende renovatie. De verplichting vloeit voort uit de EU-richtlijn Renewable Energy Directive II (RED II).
Lees verder

Tamoil en JOLT lanceren Ultra-Fast EV Charging op Tamoil-stations in Nederland
Tamoil en JOLT lanceren Ultra-Fast EV Charging op Tamoil-stations in Nederland Ons slimme laadplein in het NOS-journaal Op maandag 27 december 2021 liet het NOS-journaal een item zien over ons slimme laadplein aan de Jan Wolkershof, waar je met behulp van een app kunt instellen wanneer je je e-auto wilt opladen, of
Lees verder

Ambition statement of our Gender Power working group
Ambition statement of our Gender Power working group Wie wint twee overnachtingen in een duurzame B&B? Iedereen die zijn huis openstelde tijdens de Duurzame Huizen Route in 2021, maakte automatisch kans op een mooie prijs: twee overnachtingen naar de duurzame Bed & Breakfast De Nachtdijk in Cothen. En de winnaar is….
Lees verder

Damen neemt Skoonbox over om uitstoot werf te verminderen
Damen neemt Skoonbox over om uitstoot werf te verminderen Damen Shipyards Group heeft de Skoonbox overgenomen van Skoon Energy. 's Werelds eerste maritiem gecertificeerde, multifunctionele batterijcontainer zal worden gebruikt om hernieuwbare energie te leveren op de eigen werven voor toepassingen waar momenteel voornamelijk dieselgeneratoren of...
Lees verder