Doorgaan naar hoofdcontent

Kennisinstituut helpt wereldproblemen oplossen met data-analyse

de Duurzame Wereld
Kennisinstituut helpt wereldproblemen oplossen met data-analyse
Kennisinstituut helpt wereldproblemen oplossen met data-analyse De Amsterdam Business School van de UvA en analytics en technologiebedrijf ORTEC hebben in samenwerking met Professor Bertsimas van het Massachusetts Institute of Technology (MIT) het Analytics for a Better World Institute (ABW) opgericht. Het instituut gaat samen met NGO's, overheden
Lees verder

Waterkwaliteit: een wereld te winnen met gedrag
Waterkwaliteit: een wereld te winnen met gedrag Menselijk gedrag speelt een cruciale rol bij het verbeteren van de waterkwaliteit in Nederland. Niet alleen het gedrag van vervuilers zelf is belangrijk. Ook andere ketenpartijen beïnvloeden vervuiling. Arieke Boersen nieuwe directeur M&A en Ventures bij Eneco Arieke
Lees verder

Kennisinstituut helpt wereldproblemen oplossen met data-analyse
Kennisinstituut helpt wereldproblemen oplossen met data-analyse De Amsterdam Business School van de UvA en analytics en technologiebedrijf ORTEC hebben in samenwerking met Professor Bertsimas van het Massachusetts Institute of Technology (MIT) het Analytics for a Better World Institute (ABW) opgericht. Het instituut gaat samen met NGO's,
Lees verder

Circular Awards 2022 – Latere bekendmaking finalisten
Circular Awards 2022 – Latere bekendmaking finalisten De bekendmaking van de finalisten van de Circular Awards 2022 zal plaatsvinden op maandag 31 januari 2022. Eerder was woensdag 25 januari gecommuniceerd. Dat betekent dat we alle kandidaten die op de shortlist staan nog even in spanning moeten houden. Excuses hiervoor en mochten er vragen zijn,
Lees verder

Repair Cafés mogen weer open – met beperkingen
Repair Cafés mogen weer open – met beperkingen Hoge-temperatuur warmtepompen (HT-WPs) Vereniging Warmtepompen is in overleg met NEN en de NTA-rapporteurs over de waardering van HT-WPs. Het gaat hierbij om uitbreiding van de forfaitaire tabellen in H9 van de NTA 8800 voor zowel woningbouw, utiliteit als grote collectieve
Lees verder

Meer geld nodig voor verwerking oude PV Adviseurs sceptisch over groen label kernenergie in EU Consumentenbond: 'Leve...
Meer geld nodig voor verwerking oude PV Adviseurs sceptisch over groen label kernenergie in EU Consumentenbond: 'Leveranciers ve... Basis voor ontwerp stadhuis vastgesteld Het stadhuis van Hoorn wordt een duurzame ontmoetingsplek op de Nieuwe Steen. Het begin hiervoor is gemaakt met het schetsontwerp. Dit schetsontwerp
Lees verder

Opbrengsten zon december 2021
Opbrengsten zon december 2021 De maandelijkse opbrengsten in kWh vanaf januari tot en met december. De gerealiseerde productie wordt hier vergeleken met de P50 waarden. De p50 waarde is de productie die ten minste in 50 % (5) van de 10 komende jaren (statistisch gezien) gerealiseerd zal worden. Opbrengsten Volksmolen december
Lees verder

Subsidieregeling Verduurzaming en Onderhoud Huurwoningen vanaf 1 april open voor private verhuurders
Subsidieregeling Verduurzaming en Onderhoud Huurwoningen vanaf 1 april open voor private verhuurders Private verhuurders moeten de komende jaren fors investeren in woningverduurzaming, maar hun investeringsruimte is ingeperkt door de huurbevriezing van gereguleerde huurwoningen (van 1 juli 2021). Met de Subsidieregeling Verduurzaming en Onderhoud
Lees verder

DD ook 'de baas' van zonneparken
DD ook 'de baas' van zonneparken De gemeente, inwoners en energiecoöperaties in Midden-Drenthe willen zelf baas zijn van nog aan te leggen zonneparken. . . De opbrengsten moeten ten goede komen aan het eigen gebied. Duurzaam Drijber is hier ook bij betrokken. Uit het Dagblad van het Noorden dd 26-01-2022: In het gemeentehuis van...
Lees verder