Doorgaan naar hoofdcontent

Leren van elkaar staat centraal in cursus Basiscertificaat Energietransitie

de Duurzame Wereld
Leren van elkaar staat centraal in cursus Basiscertificaat Energietransitie
Leren van elkaar staat centraal in cursus Basiscertificaat Energietransitie Duurzaam Gebouwd-partner Nieman Raadgevende Ingenieurs organiseert de cursus 'Basiscertificaat energietransitie gebouwde omgeving' in 2022. In deze cursus word je in vijf dagdelen klaargestoomd tot een relevante partner voor alle stakeholders die betrokken zijn bij de
Lees verder

Bouw: de baten van groen tot aan de deuren van de supermarkt
Bouw: de baten van groen tot aan de deuren van de supermarkt Afgelopen zomer is, in de wijk Almere Oosterwold, een CO2-neutrale supermarkt geopend. Bij de bouw ervan zijn duurzame en circulaire materialen gebruikt en zijn maatregelen genomen om zoveel mogelijk energie te besparen en CO2-uitstoot te beperken. Veel bedrijven en organisaties
Lees verder

Vlaamse call groene stroom fors overtekend: voor 68 megawattpiek zonnepanelen subsidie aangevraagd
Vlaamse call groene stroom fors overtekend: voor 68 megawattpiek zonnepanelen subsidie aangevraagd De derde en laatste Vlaamse call groene stroom van het kalenderjaar 2021 is fors overtekend. Voor zonnepanelen en windmolens werd 12,7 miljoen euro subsidie aangevraagd, maar is slechts 5 miljoen euro beschikbaar. Nieuwe
Lees verder

Kosten voor transport zonnepanelen blijven rond feestdagen stabiel
Kosten voor transport zonnepanelen blijven rond feestdagen stabiel De kosten voor het transport van containers zijn rond de feestdagen wereldwijd gestabiliseerd. Eind december kostte het transport voor een container van China naar Rotterdam 13.642 Amerikaanse dollar. Nederland produceert 25 procent meer stroom met
Lees verder

Zonneveld de Punt is volgens plan in mei 2022 in bedrijf
Zonneveld de Punt is volgens plan in mei 2022 in bedrijf Zonneveld de Punt is volgens plan in mei 2022 in bedrijf. Met een totale omvang van 5.500 zonnepanelen produceert het 2.961.000 kW. Goed voor het stroomverbruik van ongeveer 1000 huishoudens. Het gehele Zonneveld wordt aangelegd en onderhouden door Groendus BV (www.groendus.nl). Het bericht...
Lees verder

Bentacera verhuisd naar nieuw pand in Leeuwarden
Bentacera verhuisd naar nieuw pand in Leeuwarden Woningcorporaties investeren 500 miljoen euro extra in zonnepanelen en hybride warmtepompen De Nederlandse woningcorporaties hebben overeenstemming bereikt met het kabinet om tot en met 2025 in totaal 500 miljoen euro extra in zonnepanelen en hybride warmtepompen in
Lees verder

Nieuwe versie van norm NEN 7250 voor zonnepanelen en zonnecollectoren gepubliceerd
Nieuwe versie van norm NEN 7250 voor zonnepanelen en zonnecollectoren gepubliceerd De NEN heeft de nieuwe versie van de norm NEN 7250 gepubliceerd. De norm voor de integratie van zonnepanelen en zonnecollectoren (zonneboilers) in gebouwen werd afgelopen kalenderjaar afgerond.       Kosten voor transport
Lees verder

"Met Arkive probeer ik verspilling van cosmetica te voorkomen"
"Met Arkive probeer ik verspilling van cosmetica te voorkomen" Binnen de cosmeticaindustrie vindt veel onnodige verspilling en vernietiging plaats. Dit moet anders, dacht ondernemer Sinem Tuncer. Ze wil samen met de sector aan de slag voor duurzamere beauty. Maar de kwestie van verspilling is publiekelijk (nog) niet heel bekend en niemand wilde naar
Lees verder

Wandel binnenkort op een zonnevoetpad bij Europapark
Wandel binnenkort op een zonnevoetpad bij Europapark The post Wandel binnenkort op een zonnevoetpad bij Europapark appeared first on Grunneger Power.       Beantwoording Kamervragen situatie spoor Groningen - Delfzijl       IPCC opens registration for the Government and Expert
Lees verder