Doorgaan naar hoofdcontent

Lopende projecten

de Duurzame Wereld
Lopende projecten
Lopende projecten ... Projectresultaten ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

WOB-verzoek over zonnepanelen langs A6: 'Vattenfall kan zonnepark niet zonder subsidie aanleggen'
WOB-verzoek over zonnepanelen langs A6: 'Vattenfall kan zonnepark niet zonder subsidie aanleggen' Een projectontwikkelaar die achter het net gevist heeft bij de openbare inschrijvingsprocedure voor het zonnepark langs de A6 bij Almere heeft gegrepen, heeft een WOB-verzoek ingediend bij de rijksoverheid. Vacature Functioneel
Lees verder

Subsidies voor dorpen en buitengebied
Subsidies voor dorpen en buitengebied Zeven initiatieven in dorpen en het buitengebied van Deventer krijgen subsidie vanuit de regeling Vitaal Platteland. Deze bijdrage is bedoeld voor projecten die bijdragen aan de sociale kwaliteit of toekomstbestendig voorzieningenniveau in de dorpen en het buitengebied van Deventer. TU
Lees verder

Energielijst 2022: fiscaal voordeel voor investering in waterstof
Energielijst 2022: fiscaal voordeel voor investering in waterstof De Energielijst 2022 voor duurzame energie-investeringen met fiscaal voordeel is gepubliceerd. Een belangrijke verandering op de Energielijst 2022 zijn de nieuwe ontwikkelingen op het gebied van waterstof. Zonnepark langs A6 bij Lelystad en Dronten haalbaar,
Lees verder

Onderzoek TU Eindhoven naar energieopslag beloond met Europese subsidie
Onderzoek TU Eindhoven naar energieopslag beloond met Europese subsidie Onderzoeker Antoni Forner-Cuenca van TU Eindhoven (TU/e) krijgt voor zijn onderzoek naar energieopslag een persoonsgebonden subsidie van de European Research Council (ERC) ter waarde van 1,5 miljoen euro. Sonnenstromfabrik: nieuwe module formaten tot
Lees verder

Akkoord over nieuwe cao: meer loon en mogelijk vroegpensioen
Akkoord over nieuwe cao: meer loon en mogelijk vroegpensioen Er ligt een akkoord voor een nieuwe cao Tankstations en Wasbedrijven. Brancheorganisaties BETA en BOVAG bereikten samen met de vakbonden FNV, CNV, De Unie en LBV een voorlopige overeenstemming over een cao met een looptijd van 24 maanden.  De cao geldt voor circa duizend bedrijven en
Lees verder

Young Solar Challenge | Solar Boat Building Tutorial | 2022
Young Solar Challenge | Solar Boat Building Tutorial | 2022 Damen koopt energieopslagsysteem Skoonbox om uitstoot in scheepsverwerven te verlagen Damen Shipyards Group heeft het energieopslagsysteem Skoonbox gekocht van Skoon Energy. De Skoonbox is 's werelds eerste maritiem gecertificeerde, multifunctionele
Lees verder

Bodemenergie in provincie Brabant: de stand van zaken
Bodemenergie in provincie Brabant: de stand van zaken In februari neemt Provinciale Staten van Noord-Brabant besluiten over de Omgevingsverordening met daarin voorgestelde beperkingen aan bodemenergie. Aanstaande dinsdag 20 januari spreekt Branchevereniging Bodemenergie met Gedeputeerde Staten in een ultieme poging om 'meer tijd te krijgen' om
Lees verder

Sectornetwerken
Sectornetwerken ... Hub van de week: BlueCity BlueCity de voorbeeld stad voor circulaire economie is één van de hubs tijdens de Week. Zij zullen je inspireren en uitdagen op het gebied van water. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder