Doorgaan naar hoofdcontent

Meer subsidie voor isolatie en warmtepomp

de Duurzame Wereld
Meer subsidie voor isolatie en warmtepomp
Meer subsidie voor isolatie en warmtepomp Steeds meer mensen kiezen er voor om hun woning energiezuinig te maken. Dat maakt een woning niet alleen comfortabeler, maar brengt ook de energierekening omlaag en maakt in de toekomst de overstap naar aardgasvrij verwarmen gemakkelijker. Maar zeker grotere ingrepen, als isolatie of een...
Lees verder

Montpellier annuleert 51 waterstofbussen en gaat voor accu's
Montpellier annuleert 51 waterstofbussen en gaat voor accu's Het huidige gemeentebestuur van de Franse stad Montpellier heeft een streep gezet door plannen van de voorgaande coalitie voor de aanschaf van 51 brandstofcelbussen, en de realisatie van de bijbehorende waterstofinfrastructuur.  De eerste 21... Het bericht Montpellier annuleert 51..
Lees verder

RES Uitvoeringsprogramma helpt bij realisatie duurzame energieprojecten
RES Uitvoeringsprogramma helpt bij realisatie duurzame energieprojecten De opgave in Noord-Holland Zuid is om in 2030 2,7 TWh aan duurzame elektriciteit met zon en wind op land op te wekken. Op dit moment staat de teller op circa 0,7 TWh. Duidelijk is dat overheden,... Fryslân zoekt meer Europese samenwerking op weg naar
Lees verder

Betaalbare seniorenappartementen uit modules en hout
Betaalbare seniorenappartementen uit modules en hout Dinsdag kregen bewoners van De Lange School in Losser de sleutels van hun appartement. Het grotendeels uit hout opgebouwde appartementencomplex bestaat uit 'slimme' modules en wandelementen die kant-en-klaar uit de fabriek komen. Luiers verbannen uit het gft, maar
Lees verder

Groen licht voor Energiepark Ballumerbocht op Ameland
Groen licht voor Energiepark Ballumerbocht op Ameland Groen licht voor Energiepark Ballumerbocht op Ameland Webinar: constructieve beperkingen voor zon op dak in utiliteitsbouw Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Flinke omzetstijging voor Fastned in vierde kwartaal
Flinke omzetstijging voor Fastned in vierde kwartaal Fastned heeft in het laatste kwartaal van 2021 een omzet geboekt van 4,9 miljoen euro. Dat is een stijging van 154 procent ten opzichte van de laatste drie maanden in 2020, toen de omzet volgens het Amsterdamse snellaadbedrijf nog 1,9 miljoen euro bedroeg. Volgens Fastned is de sterke stijging te.
Lees verder

Single‐Atom Reversible Lithiophilic Sites toward Stable Lithium Anodes
Single‐Atom Reversible Lithiophilic Sites toward Stable Lithium Anodes Advanced Energy Materials, EarlyView. De grenzen van de wijkaanpak Niet alle gemeenten hebben de deadline gehaald, maar in bijna heel Nederland is inmiddels de Transitievisiewarmte gepubliceerd. Of de gemeenteraad moet zich er nog over uitspreken.
Lees verder

Vacature Adviseur Arbo & Gezondheid
Vacature Adviseur Arbo & Gezondheid Adviseur Arbo & Gezondheid Voor 16 uur per week Aan de slag met interessante vraagstukken op het gebied van Arbeidsomstandigheden en Gezondheid waarin je er mede voor zorgt dat onze medewerkers op een veilige, vitale en prettige manier kunnen werken? En dat in de meest dynamische gemeente van...
Lees verder

TOCH WEER ONTWIKKELINGEN BIJ DE ALTIS
TOCH WEER ONTWIKKELINGEN BIJ DE ALTIS In tegenstelling tot eerdere berichtgeving over een project op De Altis, is er na een gesprek met de wethouder en nadere beoordeling van de mogelijkheid de bliksemafleiding installatie aan te passen, weer een kleine kans dat er door een nieuw op te richten coöperatie, genaamd Zonnecollectief...
Lees verder