Doorgaan naar hoofdcontent

Mijlpaal ENGIE: energiebedrijf levert in België duurzame energie aan 1 miljoen huishoudens

de Duurzame Wereld
Mijlpaal ENGIE: energiebedrijf levert in België duurzame energie aan 1 miljoen huishoudens
Mijlpaal ENGIE: energiebedrijf levert in België duurzame energie aan 1 miljoen huishoudens ENGIE meldt in België een mijlpaal te hebben bereikt: het energiebedrijf levert aan 1 miljoen residentiële klanten duurzame energie. ENGIE stelt daarmee de grootste groene energieleverancier van het land te zijn. Studenten bouwen
Lees verder

Nieuwe trend voor het terras: duurzame luxueuze Bamboo X-treme® in Hongaarse punt patroon
Nieuwe trend voor het terras: duurzame luxueuze Bamboo X-treme® in Hongaarse punt patroon Terrassen en balkons worden steeds meer zomerse woon- en eetkamers en ook restaurants en hotels hechten steeds meer waarde aan een uitnodigende, stijlvolle buitenruimte. Ook de ontwerpeisen zijn veranderd: Naast duurzaamheid ligt de nadruk bij buitenruimtes
Lees verder

6 Jan 2022 | Story 2022: Emergency mode for the environment
6 Jan 2022 | Story 2022: Emergency mode for the environment Schaarste op het stroomnet voor grote afnemers zoals snelladers in kaart gebracht De bestaande, landelijke capaciteitskaart van de netbeheerders in ons land, is uitgebreid. Een extra laag op de kaart geeft inzicht in de (afname)schaarste op...
Lees verder

Amsterdam: collectieve inkoopacties leiden tot installatie van 10.000 zonnepanelen
Amsterdam: collectieve inkoopacties leiden tot installatie van 10.000 zonnepanelen Collectieve inkoopacties hebben in Amsterdam de afgelopen 2 jaar tot de installatie van 10.000 zonnepanelen geleid. Dat meldt de gemeente Amsterdam. In totaal participeerden 1.081 woningeigenaren.       Weer minder geld naar
Lees verder

Waarde van afvalwater
Waarde van afvalwater Waterschappen ontwikkelen samen met partners manieren om gezuiverd afvalwater (effluent) in te zetten waar nu kostbaar grondwater of drinkwater wordt gebruikt. Aantal zonnepanelen in gemeente Groningen groeit in 1 jaar tijd met 100.000 stuks De gemeente Groningen meldt op basis van een eigen telling
Lees verder

Marianne Thieme nieuwe directeur Nicolaas G. Pierson Foundation
Marianne Thieme nieuwe directeur Nicolaas G. Pierson Foundation Marianne Thieme is per 1 januari 2022 de directeur van de Nicolaas G. Pierson Foundation. Ze volgt in deze functie Karen Soeters op, die de functie vanaf 2007 bekleedde. Marianne Thieme was in 2002 een van de oprichters van de Partij voor de Dieren en was van 2006 tot en met 2019
Lees verder

Duurzaamheidslening nu ook voor doe-het-zelvers!
Duurzaamheidslening nu ook voor doe-het-zelvers! Inwoners van Goeree-Overflakkee die hun woning willen verduurzamen kunnen ook dit jaar via de gemeente een duurzaamheidslening afsluiten. De gemeente wil hiermee inwoners helpen om hun huis te verduurzamen. Sinds kort kunnen mensen die hun huis zelf verbouwen ook aanspraak maken op de lening. Ook...
Lees verder

Bouwteam DG 2020: welkom in de 20's
Bouwteam DG 2020: welkom in de 20's Het is in de bouw en infra een van de hypes van de afgelopen jaren: het bouwteam. Maar welke overeenkomst kun je daarvoor het beste gebruiken? Bouwmeesters ging op zoek naar de verschillen van de beschikbare contracten en licht die goed toe: "Het nieuwe document is juridisch sterk onderlegd".
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de haalbaarheidsstudie 'Klimaatneutrale paden TSN IJmuiden' van Roland Berger
Antwoorden op Kamervragen over de haalbaarheidsstudie 'Klimaatneutrale paden TSN IJmuiden' van Roland Berger Minister Blok (EZK) geeft antwoord op vragen over de haalbaarheidsstudie 'Klimaatneutrale paden TSN IJmuiden' van Roland Berger. Het Tweede Kamerleden Erkens en De Groot (beiden VVD) hebben de vragen gesteld.
Lees verder