Doorgaan naar hoofdcontent

Mijlpalen voor It Swettehûs: deeloplevering en nominatie voor Circular Awards 2022

de Duurzame Wereld
Mijlpalen voor It Swettehûs: deeloplevering en nominatie voor Circular Awards 2022
Mijlpalen voor It Swettehûs: deeloplevering en nominatie voor Circular Awards 2022 Internationale afhankelijkheid leveringszekerheid elektriciteit vraagt om meer grensoverschrijdende afstemming De verdere afname van vermogen van gas- en kolencentrales resulteert op de middellange tot lange termijn (2025-2030) in een
Lees verder

Inschrijving achtergestelde lening gesloten
Inschrijving achtergestelde lening gesloten Op 1 december 2021 publiceerden we de informatiebrochure voor de achtergestelde lening van project 'Kwekerij de Buurte'. Per 12 januari 2022 is hiervoor de inschrijving gesloten. Inschrijvingen na deze datum worden niet meer meegenomen. De leden die zich hebben ingeschreven ontvangen...
Lees verder

TLN vraagt medewerking aan onderzoek "Rustplaats Vrachtwagens"
TLN vraagt medewerking aan onderzoek "Rustplaats Vrachtwagens" Elektrische vrachtwagens verschijnen steeds meer in het straatbeeld. Ook jij denkt misschien na over een overstap naar elektrische vrachtwagens. Je wil dan ook dat de huidige rustplaatsen geschikt zijn gemaakt om daar je vrachtwagen(s) op te laden. Daar kun je jezelf bij helpen. We
Lees verder

Koninklijke Damstra Installatietechniek neemt Faber-Wijnberg over
Koninklijke Damstra Installatietechniek neemt Faber-Wijnberg over Terugblik 2021: Een nieuw podium vol verhalen Na geslaagde online thematours in het voorjaar, konden bezoekers dit najaar weer op pad naar de honderden geopende duurzame huizen. De nieuwe website kwam online en we bereikten een mijlpaal: Het 1.750e
Lees verder

Warm én energiezuinig de winter door? 4 tips die je eenvoudig kan toepassen
Warm én energiezuinig de winter door? 4 tips die je eenvoudig kan toepassen Hoe kom je warm en comfortabel de winter door zonder die enorme energierekening? Daar gaan we je met een paar fijne tips mee helpen! Heb je zelf meer goede tips... Lees meer » De Windvogel kijkt terug op succesvolle participatieronde 2021 In
Lees verder

TotalEnergies Den Ruygen Hoek begint jaar met nieuwe shop
TotalEnergies Den Ruygen Hoek begint jaar met nieuwe shop Bij tankstation Den Ruygen Hoek in Hoofddorp is een gloednieuwe shop met het concept COSIE geopend. De locatie van TotalEnergies aan de A4 ging na een verbouwing van zo'n twee maanden weer volledig open. Klanten kunnen in de vernieuwde shop terecht voor verse broodjes, snacks, versgebakken...
Lees verder

TU Delft werkt aan de eerste CO2-neutrale wijk van Nederland
TU Delft werkt aan de eerste CO2-neutrale wijk van Nederland Stel je voor: een wijk die helemaal CO2-neutraal is en eigen energie opwekt. De TU Delft Campus start op vrijdag 14 januari een project dat de energietransitie in de gebouwde omgeving moet versnellen.       Terugblik 2021: Een nieuw podium vol verhalen
Lees verder

KlimaatKwestie: Zijn we bereid ons huidige dierlijke voedselsysteem los te laten, over te gaan op 100% plantaardige v...
KlimaatKwestie: Zijn we bereid ons huidige dierlijke voedselsysteem los te laten, over te gaan op 100% plantaardige voeding, om de dieren, natuur en de planeet te redden? Wat kunnen we verwachten van een dieetomslag naar een overwegend plantaardig dieet, en zijn we daartoe bereid om de planeet te redden? Cor van der Weelde neemt deze vraag onder de
Lees verder

PPP: DEB als onderdeel van een transitieproces
PPP: DEB als onderdeel van een transitieproces Het bericht PPP: DEB als onderdeel van een transitieproces verscheen eerst op DEB. Prijs stadsverwarming stijgt veel minder dan die van aardgas De energiekosten rijzen de pan uit. Dat heeft ook effect op de prijzen van stadsverwarming, want warmtebedrijven gebruiken deels
Lees verder