Doorgaan naar hoofdcontent

Na 8 weken van hogere prijzen dalen kosten voor transport container met zonnepanelen weer

de Duurzame Wereld
Na 8 weken van hogere prijzen dalen kosten voor transport container met zonnepanelen weer
Na 8 weken van hogere prijzen dalen kosten voor transport container met zonnepanelen weer Nadat de prijs voor het transport van een container met zonnepanelen van China naar Rotterdam 2 maanden een stijgende lijn liet zien, is de prijs afgelopen week gedaald met 366 Amerikaanse dollar gedaald. Chinees Tongwei nog altijd
Lees verder

Provincie Noord-Holland investeert in zonnepanelen op parkeerterreinen
Provincie Noord-Holland investeert in zonnepanelen op parkeerterreinen De provincie Noord-Holland wil stimuleren dat meer parkeerterreinen met zonnepanelen worden overkapt. Met een financiële impuls van € 1,5 miljoen hoopt de provincie initiatiefnemers over de streep te trekken om plannen te realiseren bij parkeerterreinen die daar geschikt voor
Lees verder

Uitgaven voor klimaat mogelijk 1,1 miljard euro hoger PowerGo en Spirii bundelen krachten om groot Europees snellaadn...
Uitgaven voor klimaat mogelijk 1,1 miljard euro hoger PowerGo en Spirii bundelen krachten om groot Europees snellaadnetwerk uit ... Duurzaam Den Haag nieuwjaarsbijeenkomst | Waar ben jij het meest trots op van het afgelopen jaar? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Kansenwebinar elektrisch vervoer en laadinfrastructuur in België
Kansenwebinar elektrisch vervoer en laadinfrastructuur in België Bent u actief op het gebied van elektrisch vervoer en laadinfrastructuur in België? Of heeft u met uw bedrijf interesse in dit onderwerp? Meld u dan aan voor het 'Kansenwebinar elektrisch vervoer en laadinfastructuur in België' op 8 maart van 10:00 tot 12:00 uur.
Lees verder

Duurzaam Den Haag online nieuwjaarsbijeenkomst 2022
Duurzaam Den Haag online nieuwjaarsbijeenkomst 2022 Webinar: Nationaal Solar Trendrapport 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Endura nieuwsbrief januari 2022
Endura nieuwsbrief januari 2022 In deze nieuwsbrief: Dag van de Duurzame Mobiliteit, 14 mei 2022 Bijeenkomsten voor nieuwe leden Bouw van Zonnepark Harderwijk loopt voorspoedig! Climate Classic Tour Projectweek 'Energietransitie' Kinderen voor Duurzaamheid Nog te verwachte activiteiten Dag van de Duurzame Mobiliteit, 14 mei 2022...
Lees verder

Achmea maakt duurzaamheidsprestaties leveranciers inzichtelijk met EcoVadis
Achmea maakt duurzaamheidsprestaties leveranciers inzichtelijk met EcoVadis Achmea gaat samenwerken met EcoVadis, leverancier van duurzaamheidsbeoordelingen voor bedrijven. De financieel dienstverlener gaat de beoordelingen van EcoVadis gebruiken in gesprekken met (potentiële) leveranciers. Dit past bij Achmea's duurzaamheidsambities. Wij willen
Lees verder

Toelichting op budgettaire mutaties IenW in decemberbrief 2021
Toelichting op budgettaire mutaties IenW in decemberbrief 2021       Uitgaven voor klimaat mogelijk 1,1 miljard euro hoger PowerGo en Spirii bundelen krachten om groot Europees snellaadnetwerk uit ...       Duurzaam Den Haag nieuwjaarsbijeenkomst | Waar ben jij het meest trots
Lees verder

Webinar: Nationaal Solar Trendrapport 2022
Webinar: Nationaal Solar Trendrapport 2022       Aardgasloze nieuwbouw in 2021 groeit naar 89% In 2021 liep het percentage nieuwbouw zonder aardgasaansluiting op tot 89% voor het hele verzorgingsgebied van Liander. Dat is een lichte stijging ten opzichte van 2020 (87%). De volgende stap in het verduurzamen
Lees verder