Doorgaan naar hoofdcontent

Nestlé kondigt innovatief plan aan om kinderarbeid aan te pakken, het inkomen van boeren te vergroten en cacao voll...

de Duurzame Wereld
Nestlé kondigt innovatief plan aan om kinderarbeid aan te pakken, het inkomen van boeren te vergroten en cacao volle...
Nestlé kondigt innovatief plan aan om kinderarbeid aan te pakken, het inkomen van boeren te vergroten en cacao volledig traceerbaar te maken CEO Mark Schneider van Nestlé heeft vandaag een nieuw plan aangekondigd om de risico's op kinderarbeid in de cacaoproductie aan te pakken. Centraal staat een innovatief programma dat erop gericht is om de
Lees verder

Nieuw record voor autobatterijen dankzij de lucht
Nieuw record voor autobatterijen dankzij de lucht Een lithium-luchtbatterij uit Japan haalt een record: het kan 500 wattuur per kilogram batterij produceren, bijna twee keer zoveel als lithium-ionbatterijen. Maar de speciale luchtbatterij moet nog veel verbeteren voor hij in een auto kan. Enexis opent in februari eerste
Lees verder

Ministerie EZK onderzoekt mogelijkheden leveringszekerheid gas
Ministerie EZK onderzoekt mogelijkheden leveringszekerheid gas Het kabinet doet onderzoek naar de opties die er zijn wanneer de leveringszekerheid van aardgas in het geding komt. Dat is het geval wanneer een belangrijke compressor, productie- of kwaliteitsconversie-installatie of een interconnector uitvalt, of een geopolitiek conflict leidt
Lees verder

Volg ECH op social media!
Volg ECH op social media! Waterstof maken met blauwalgen H2GREEN is een technologie ontwikkeld door het Belgische bedrijf H2WIN S.A., waarmee groene waterstof is te produceren met zonlicht, water […] Het bericht Waterstof maken met blauwalgen verscheen eerst op H2Platform. Actueel nieuws in
Lees verder

Voedselbos Lingehout ontvangt € 70.000 uit Regionaal Investeringsfonds
Voedselbos Lingehout ontvangt € 70.000 uit Regionaal Investeringsfonds Goed nieuws! Voedselbos Lingehout is een van de 12 initiatieven die een flinke bijdrage heeft gekregen uit het Regionaal Investeringsfonds (RIF). Het gaat om een bedrag van 70.000 euro dat gebruikt wordt voor: aanschaf plantmaterialen, aanleg tuinderij en voedselbos, omvormen van
Lees verder

January success story: involving energy poor households in the energy transition
January success story: involving energy poor households in the energy transition Vragen over de Energietransitie in Delft? Wat hebt u altijd willen weten over de energietransitie in Delft? Vraag het aan wethouder Stephan Brandligt – of aan de gemeentelijke programmamanager Energietransitie Ellen Speetjens. Dat kan
Lees verder

Zet in je agenda: 19 februari wijkenergiefestival!
Zet in je agenda: 19 februari wijkenergiefestival! Wijkenergiefestival in de Merenwijk Op zaterdag 19 februari organiseert Duurzame Energie Merenwijk een wijkenergiefestival in Op Eigen Wieken, Valkenpad 5. Tussen 16 en 18 uur is er volop inspiratie voor verduurzaming te halen op de informatiemarkt. Er worden o.a. LED-lampen en spaardouchekoppen...
Lees verder

Verslag ALV 24 januari
Verslag ALV 24 januari Online Energiecoachcafé op 1 februari Voor ontmoeten, kennisdelen en ontwikkeling! Volgende week dinsdag 1 februari om 19.30 uur is iedereen digitaal welkom. Een nieuw jaar waarin we elkaar graag willen treffen en samen verder willen ontwikkelen als Energiecoach, adviseur en ondersteunende partijen
Lees verder

Besluiten gewasbeschermingsmiddelen collegevergadering 26 januari
Besluiten gewasbeschermingsmiddelen collegevergadering 26 januari Een besluit van het Ctgb treedt in werking op de dag van publicatie in de Staatscourant. Vanaf dan geldt voor een middel hetgeen in het betreffende besluit is vastgesteld. Ctgb publiceert de besluiten in de toelatingen databank. Breed actieteam aan de slag met
Lees verder