Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuw afwegingskader maakt ruimte voor zonneparken bij Hollandse Waterlinies

de Duurzame Wereld
Nieuw afwegingskader maakt ruimte voor zonneparken bij Hollandse Waterlinies
Nieuw afwegingskader maakt ruimte voor zonneparken bij Hollandse Waterlinies De provincie Noord-Holland heeft het Afwegingskader Energie Hollandse Waterlinies vastgesteld. Daarmee komt er op beperkte schaal ruimte voor wind- en zonneparken bij het werelderfgoed. ODE Vlaanderen: 'Producenten van hernieuwbare energie maken
Lees verder

OpenSource Energie mag elektriciteit leveren aan kleinverbruikers
OpenSource Energie mag elektriciteit leveren aan kleinverbruikers OpenSource Energie mag elektriciteit leveren aan kleinverbruikers. De ACM heeft op 3 januari 2022 hiervoor een vergunning verleend. Transportkosten stijgen fors: vervoer container uit China kost weer meer dan 14.000 dollar De transportkosten voor het
Lees verder

Nieuw: digitaal magazine Warmtetransitievisies
Nieuw: digitaal magazine Warmtetransitievisies In het nieuwe digitale magazine Warmtetransitievisies van Duurzaam Gebouwd lees je onder andere welke rol waterstof kan hebben in de wijktransitie, waarom een integrale blik belangrijk is en lees je alles over het begrip 'Gerrymandering'. Genoeg te Doen in Zeeland
Lees verder

Save the date: Week van de CE & Klimaat bij Rijkswaterstaat
Save the date: Week van de CE & Klimaat bij Rijkswaterstaat Beslisbomen duurzaam verpakken voor sierteelt- en AGF-sector Greenport West-Holland heeft twee beslisbomen opgesteld, die ondernemers in de sierteelt en in de AGF-sector ondersteunen om hun verpakkingen te verduurzamen. Ze helpen onder meer om doelen te
Lees verder

Nederland Europese koploper zonne-energie
Nederland Europese koploper zonne-energie Nederland heeft van alle Europese landen de meeste zonnepanelen per hoofd van de bevolking. Dat blijkt uit de jaarlijkse analyse van de zonne-energiemarkt door de Europese koepelorganisatie SolarPower Europe. Daarmee heeft Nederland koploper Duitsland voorbij gestreefd. Hulp gezocht
Lees verder

Is NMDA toch MDMA?
Is NMDA toch MDMA? Als je het snel uitspreekt lijkt NMDA (het niet-meer-dan-anders principe uit de Warmtewet) verdacht veel op MDMA (3,4-methyleendioxy-methamfetamine), oftewel de 'party-pilletjes' XTC. In werkelijkheid heeft het niets met elkaar te maken, toch? Video promo Energie U promo
Lees verder

Vervuiling door chemie en plastics gaat over alle grenzen heen
Vervuiling door chemie en plastics gaat over alle grenzen heen De snel groeiende cocktail van chemische stoffen bedreigt de stabiliteit van de ecosystemen waar de mensheid van afhangt. De jaarlijkse productie en uitstoot van de door mensen gemaakte stoffen stijgt sneller dan wereldwijd beleid kan bijhouden. Het bericht Vervuiling door chemie en
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de doorrekening van het Coalitieakkoord
Antwoorden op Kamervragen over de doorrekening van het Coalitieakkoord Minister Adriaansens (EZK) stuurt de Tweede Kamer de antwoorden op vragen over de doorrekening van het Coalitieakkoord Bijlage bij Kamerbrief over antwoorden op vragen over de doorrekening van het Coalitieakkoord Bijlage: Antwoorden CPB op
Lees verder

Liander: 'stop salderen en stimuleer aanschaf batterijen' Worden solar-wegtreintjes het nieuwe normaal voor stedelijk...
Liander: 'stop salderen en stimuleer aanschaf batterijen' Worden solar-wegtreintjes het nieuwe normaal voor stedelijke distribut...       Save the date: Week van de CE & Klimaat bij Rijkswaterstaat       Beslisbomen duurzaam verpakken voor sierteelt- en AGF-sector
Lees verder