Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuwjaarsspeech 2022 Maria van der Heijden | MVO Nederland

de Duurzame Wereld
Nieuwjaarsspeech 2022 Maria van der Heijden | MVO Nederland
Nieuwjaarsspeech 2022 Maria van der Heijden | MVO Nederland Europese Commissie krijgt tik op de vingers om groen stempel aardgas en kernenergie Investeringen in aardgas en kernenergie groen noemen, is een slecht idee. Dat vindt het EU Platform on Sustainable Finance. De officiële expertgroep adviseert de Europese
Lees verder

Solar Trendrapport: Nederland installeerde vorig jaar 3,6 gigawattpiek zonnepanelen
Solar Trendrapport: Nederland installeerde vorig jaar 3,6 gigawattpiek zonnepanelen Nederland heeft in 2021 ruim 3,6 gigawattpiek aan zonnepanelen geïnstalleerd. De marktgroei valt lager uit door verstoring van de toeleveringsketen met gestegen prijzen voor grondstoffen, transport en zonnepanelen. Green & Durable Energy
Lees verder

HP Keymark
HP Keymark In december 2021 heeft het EHPA-Keymark team een uitgebreide presentatie gegeven, waarin de ins & outs van dit Europese keurmerk werden toegelicht. HP Keymark wordt in veel landen om ons heen toegepast en kan in Nederland ook gebruikt worden als keurmerk naast de huidige Kwaliteitsverklaring.... Bodemenergie in
Lees verder

Doe mee aan de groene golf: teken de petitie natuurinclusief bouwen
Doe mee aan de groene golf: teken de petitie natuurinclusief bouwen De nieuwe regering heeft grote plannen om de woningnood te bestrijden. NL Greenlabel en Ballast Nedam Development willen dat dit op een natuurinclusieve manier gebeurt. Daarom hebben zij samen een petitie gestart, dat intussen door bedrijven zoals Heijmans Vastgoed en Barcode
Lees verder

Minder opbrengst energie uit stroom in 2021
Minder opbrengst energie uit stroom in 2021 De zonnestroomproductie was in de periode 2018-2020 16 % meer dan we mochten verwachten. Helaas, in 2021 was er geen sprake van overproductie. Dit heeft voor een groot deel te  maken met minder zon (10%), en daarnaast waren een aantal technische problemen die zijn opgelost (tijdelijke uitval...
Lees verder

Wijzigingen in ledenadministratie
Wijzigingen in ledenadministratie Wij doen een dringend beroep op leden om bij verhuizingen en/of overdracht van panelen wijzigingen van naam deelnemer, adres, telefoon, mailadres, energie leverancier en klantnummers steeds direct aan ons door te geven. Het is bij de opgave voor de teruggaaf van energiebelastingen van groot belang...
Lees verder

Freonen-nieuwsbrief januari
Freonen-nieuwsbrief januari Routekaart Elektrificatie in technische briefing aan Tweede Kamer Op 20 januari gaf Rob Kreiter, directeur TKI Energie en Industrie, met de werkgroep Power-to-Industry een technische briefing aan de Tweede Kamer over de Routekaart Elektrificatie. Wat heeft Nederland nodig om de omslag naar
Lees verder

Hoogtepunten zevende editie Week van de Circulaire Economie
Hoogtepunten zevende editie Week van de Circulaire Economie In Nederland groeit de circulaire economie als kool. Om deze koers te blijven varen is het belangrijk om elkaar te inspireren. Daarom zetten van maandag 7 februari tot en met zaterdag 12 februari circulaire ondernemers hun deuren wagenwijd open tijdens de zevende editie van de Week van de..
Lees verder

Klanten DKV krijgen toegang tot OG-stations
Klanten DKV krijgen toegang tot OG-stations Klanten van DKV Mobility hebben voortaan ook toegang tot de 220 OG-tankstations in Nederland, Duitsland en Zweden. Door de samenwerking tussen de twee bedrijven groeit het Europese DKV-acceptatienetwerk voor alternatieve brandstoffen tot meer dan 19.500 stations. "DKV Mobility is een partner met...
Lees verder