Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Koningin Máxima houdt openingstoespraak over financiële educatie bij conferentie Joint European Supervisory Authorities
Hare Majesteit Koningin Máxima houdt dinsdag 1 februari de openingstoespraak bij een online conferentie over financiële educatie en financiële geletterdheid van de Joint European Supervisory Authorities (ESA). ESA bestaat uit drie Europese toezichthoudende organisaties: European Banking Authority...


Openingstoespraak over financiële educatie bij conferentie Joint European Supervisory Authorities
Nationaal. Datum: 1 februari 2022. Locatie: Den Haag. Koningin Máxima houdt de openingstoespraak bij een online conferentie over financiële educatie en financiële geletterdheid van de Joint European Supervisory Authorities (ESA). ESA bestaat uit drie Europese toezichthoudende organisaties: European...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.