Doorgaan naar hoofdcontent

Onbeschikbaarheid Stiktofmeters

de Duurzame Wereld
Onbeschikbaarheid Stiktofmeters
Onbeschikbaarheid Stiktofmeters       Ultrasnel laden, het kan nu overal! Per 1 december is NXT Mobility dé Nederlandse distributeur voor de ultrasnellaad oplossingen van ADS-TEC Energy. Het ChargeBox ultrasnellaadsysteem maakt, met een beperkt inputvermogen, snelladen overal mogelijk. Hierdoor wordt de […]
Lees verder

Energiecoöperatie Endura plaatst eerste zonnepanelen van zonnecarport bij Dolfinarium
Energiecoöperatie Endura plaatst eerste zonnepanelen van zonnecarport bij Dolfinarium Energiecoöperatie Endura heeft de eerste zonnepanelen op de carport op het overloopparkeerterrein P8 aan de Vuurtorenweg geplaatst. Het Zonnepark Harderwijk wordt voor de zomer opgeleverd. Infographic 2022: Energie in cijfers Voor het
Lees verder

Ultrasnel laden, het kan nu overal!
Ultrasnel laden, het kan nu overal! Per 1 december is NXT Mobility dé Nederlandse distributeur voor de ultrasnellaad oplossingen van ADS-TEC Energy. Het ChargeBox ultrasnellaadsysteem maakt, met een beperkt inputvermogen, snelladen overal mogelijk. Hierdoor wordt de […] 1 jaar zonnepanelen in ISDE: 13,1 miljoen euro subsidie
Lees verder

Liander: stop met stimuleren aanschaf zonnepanelen Worden solar-wegtreintjes het nieuwe normaal in stedelijke distrib...
Liander: stop met stimuleren aanschaf zonnepanelen Worden solar-wegtreintjes het nieuwe normaal in stedelijke distributie? Brits... Belinus verwelkomt u graag op InterSolution in Gent op 19-20 januari Sonnenstromfabrik: nieuwe module formaten tot 490 Wp met gr... Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Nieuwe EBN infographic 'De knop om!' Energie in cijfers 2022
Nieuwe EBN infographic 'De knop om!' Energie in cijfers 2022 De feiten en cijfers uit de infographic maken duidelijk dat er nog grote stappen te zetten zijn als het gaat om het terugdringen van de CO2-uitstoot richting 2030. Van de benodigde PetaJoule (PJ) is nog slechts 300 PJ beschikbaar van hernieuwbare bronnen, waarvan circa 6 PJ (PetaJoule)
Lees verder

Revolutionaire ontwikkeling: schimmels kunnen plastic duurzamer maken
Revolutionaire ontwikkeling: schimmels kunnen plastic duurzamer maken Young Solar Challenge | Solar Boat Building Tutorial | 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Video promo Energie U - promo
Video promo Energie U - promo Toyota levert brandstofcellen voor waterstoftrein Toyota Motor Europe (TME) levert zes brandstofcelmodules aan het Spaanse CAF, een bedrijf dat onder meer spoorwegrijtuigen, locomotieven, metro's en […] Het bericht Toyota levert brandstofcellen voor waterstoftrein verscheen eerst op
Lees verder

Utrechtse Circulaire Innovatie Top 20 bekend!
Utrechtse Circulaire Innovatie Top 20 bekend! Op vrijdag 14 januari is de jury bijeengekomen om uit een totaal van 28 inzendingen de Utrechtse Circulaire Innovatie Top 20 ... Private investeerders storten zich op kernfusie: een hype of is er meer aan de hand? Investeringen in kernfusie start-ups nemen toe. Private
Lees verder

Tankstations en de energietransitie: Nieuwe behoeften, nieuwe kansen
Tankstations en de energietransitie: Nieuwe behoeften, nieuwe kansen ADVERTORIAL – Ons klimaat verandert. In de afgelopen eeuw is de gemiddelde temperatuur op aarde met 1°C toegenomen. Bovendien is de zeespiegel met bijna 20 centimeter gestegen en krijgen we steeds vaker te maken met extreem weer. Om verdere opwarming van de aarde en bijbehorende
Lees verder