Doorgaan naar hoofdcontent

Onderzoek: Hoe burgers aansluiten op warmtenetten?

de Duurzame Wereld
Onderzoek: Hoe burgers aansluiten op warmtenetten?
Onderzoek: Hoe burgers aansluiten op warmtenetten? In opdracht van Warmtestad en de Rijksuniversiteit Groningen heeft Ynske Sippens Groenewegen een master thesis geschreven over hoe meer burgers aan te sluiten op warmtenetten. De thesis onderzocht wat barrières kunnen zijn voor burgers en wat mogelijke strategieën zijn om deze barrières te...
Lees verder

Gemeente stort extra geld in fonds voor Duurzaam-Huis-lening
Gemeente stort extra geld in fonds voor Duurzaam-Huis-lening Gezien de groeiende belangstelling voor een Duurzaam-huis-lening, verhoogt de gemeente het fonds van Duurzaam-Huis-lening met 250.000 euro. Met de Duurzaam-huis-lening kunnen inwoners een speciale lening afsluiten voor bijvoorbeeld het plaatsen van zonnepanelen op daken of het isoleren van
Lees verder

Energiecoach op de markt
Energiecoach op de markt De energiecoaches van Heerde Energiek ontmoeten graag de inwoners van Heerde op de weekmarkt in Heerde! Elke eerste vrijdag van de maand. Kom maar met uw vragen over energie besparen. The post Energiecoach op de markt appeared first on Heerde Energiek. Provincie Flevoland helpt scholen naar duurzame
Lees verder

Handig zoeken in overheidsdocumenten
Handig zoeken in overheidsdocumenten De Eerste en Tweede Kamer en ministeries wisselen bijna dagelijks documenten uit die relevant zijn voor partijen in het Klimaatakkoord. Vandaag publiceert Klimaatakkoord.nl een pagina als startpunt voor je zoektocht in die grote hoeveelheid informatie.       Kamerbrief over
Lees verder

Melissa van Hoorn en Johan Hamster beëdigd als gedeputeerden
Melissa van Hoorn en Johan Hamster beëdigd als gedeputeerden Hoge energieprijzen? 22 januari 2022 << Vragen over hoge energieprijzen De afgelopen tijd zijn de gas- en elektriciteitsprijzen aanzienlijk gestegen. Dit heeft alles te maken met het tekort van gas in Europa en de spanningen in de wereld. Ook de prijzen van
Lees verder

Hello world!
Hello world! Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! The post Hello world! first appeared on zonopvoorschoten.nl. Veiligheid als DNA 27 januari 2022 De mens is het grootste kapitaal wat een bedrijf kan bezitten. Installaties zijn te repareren en te vervangen, maar een goede
Lees verder

Provincie Flevoland helpt scholen naar duurzame schoolgebouwen
Provincie Flevoland helpt scholen naar duurzame schoolgebouwen SCPO Lelystad neemt als eerste school in Flevoland deel aan het project Duurzame Schoolgebouwen Flevoland. Vanuit dit project ontzorgt de provincie schoolbesturen in Flevoland bij de verduurzaming van de schoolgebouwen.       Melissa van Hoorn en
Lees verder

Energiesense: doe mee en meld je aan !
Energiesense: doe mee en meld je aan ! Nu de Proeftuin Aardgasvrij Wonen in Zuidwolde gaat starten is het van groot belang eerst te weten en te meten hoe ons huidig energiegebruik eruit ziet. De energietransitie is zeer gebaat bij een goede analyse vooraf om met die gegevens in de hand de juist keuzes in de juiste volgorde te maken...
Lees verder

Achtentwintig gemeenten ondertekenen Noord-Hollands Energiebesparingsakkoord bedrijven
Achtentwintig gemeenten ondertekenen Noord-Hollands Energiebesparingsakkoord bedrijven In Noord-Holland gaan 28 gemeenten zich hard maken voor energiebesparing bij bedrijven. Donderdag 27 januari hebben zij tijdens het eerste Energiebesparingsberaad hun handtekening gezet onder het Noord-Hollandse Energiebesparingsakkoord. De gemeenten maken daarin
Lees verder