Doorgaan naar hoofdcontent

Operations & Maintenance Offshore Wind - Windpark Hollandse Kust Zuid

de Duurzame Wereld
Operations & Maintenance Offshore Wind - Windpark Hollandse Kust Zuid
Operations & Maintenance Offshore Wind - Windpark Hollandse Kust Zuid Aalderinkshoek doet unieke aanvraag voor aardgasvrije proeftuin The post Aalderinkshoek doet unieke aanvraag voor aardgasvrije proeftuin appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Bedrijven en de energietransitie
Bedrijven en de energietransitie The post Bedrijven en de energietransitie appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Hernieuwbare energie groeit met 13 procent in 2021 Geen polysilicium uit Xinjiang naar de VS 12 miljoen euro subsidie voor elekt... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Warmtepompen, zonnepanelen of zonneboilers per 1 februari verplicht bij ingrijpende renovatie
Warmtepompen, zonnepanelen of zonneboilers per 1 februari verplicht bij ingrijpende renovatie Nederland legt per 1 februari 2022 definitief een eis vast om bij ingrijpende renovatie van woningen en utiliteitsgebouwen een minimale hoeveelheid hernieuwbare energie op te wekken met zonnepanelen of warmtepompen. Lees het hele artikel op:
Lees verder

Vaststelling nieuwe subsidieverordening duurzame energie 2022 gemeente Bladel
Vaststelling nieuwe subsidieverordening duurzame energie 2022 gemeente Bladel Op 1 januari 2022 is de nieuwe subsidieverordening duurzame energie voor particulieren ingegaan. Het subsidiebudget voor aankomend jaar is €350.000,00 REScoop.eu welcomes two new members Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Column wethouder Erik Faber
Column wethouder Erik Faber Maandag 17 januari 2022 is het 'Blue Monday'. Deze dag, meestal de derde maandag van januari, is ooit gekozen als meest deprimerende dag van het jaar. Maar zover zijn we nog niet. Laten we net als voor Black Friday een tegenhanger verzinnen voor Blue Monday. The post Column wethouder Erik Faber...
Lees verder

Drijvende windmolens in Italië dankzij Green Deal
Drijvende windmolens in Italië dankzij Green Deal De Green Deal van de Europese Unie begint zijn vruchten af te werpen. Het Zweedse bedrijf Hexicon werkt samen met een lokaal energiebedrijf om nieuwe, dubbele windturbines te plaatsen op de Middellandse Zee. Alles van Waarde - Grondstof tot nadenken 6 januari 2022 Het
Lees verder

Peugeot 108 stoot Tesla Model 3 van de troon bij populairste modellen onder leaserijders
Peugeot 108 stoot Tesla Model 3 van de troon bij populairste modellen onder leaserijders Vorig jaar was het nog het populairste model, maar dit jaar wordt de Tesla Model 3 van de troon gestoten door de Peugeot 108. De Tesla Model 3 verdwijnt uit de top 5 populairste modellen onder leaserijders. Dit blijkt uit een analyse van eigen data van Athlon
Lees verder

Van inkoper naar intrapreneur
Van inkoper naar intrapreneur Circulair inkopen is niet alleen een kwestie van andere producten of diensten bestellen. De circulaire economie omarmen lukt pas als in het héle bedrijf het roer om gaat. Als cross-functionele teams gaan samenwerken, vanuit een gemeenschappelijk doel en gezamenlijke KPI's. Het vereist ook een...
Lees verder

Fastned breidt aantal laadstations in Frankrijk verder uit
Fastned breidt aantal laadstations in Frankrijk verder uit Fastned heeft nog eens drie aanbestedingen in de wacht gesleept voor het bouwen en exploiteren van drie snellaadstations langs belangrijke tolwegen in Frankrijk. De drie nieuwe stations komen in het zuiden van Frankrijk, op de volgende verzorgingsplaatsen: Aire de la plaine Forez Est (A72),
Lees verder