Doorgaan naar hoofdcontent

Persoonlijk | Nieuwe directie voor groothandel Navetto en zonnepaneelverhuurder Zelfstroom

de Duurzame Wereld
Persoonlijk | Nieuwe directie voor groothandel Navetto en zonnepaneelverhuurder Zelfstroom
Persoonlijk | Nieuwe directie voor groothandel Navetto en zonnepaneelverhuurder Zelfstroom In de rubriek Persoonlijk! bericht de redactie over personeelswisselingen in de (zonne-)energiesector. Ditmaal onder meer aandacht voor Navetto en Zelfstroom. Maak kennis met enkele Freonen fan Fossylfrij Fryslân in Ondernemend
Lees verder

Energiebedrijf Watz kan niet meer leveren, VREG wijst netbeheerder Fluvius aan als noodleverancier
Energiebedrijf Watz kan niet meer leveren, VREG wijst netbeheerder Fluvius aan als noodleverancier Energiebedrijf Watz heeft bij de rechtbank een aanvraag ingediend voor tijdelijke bescherming tegen schuldeisers. De Vlaamse energieregulator VREG heeft daarom netbeheer Fluvius als noodleverancier aangewezen. Enexis meldt
Lees verder

Uitleg oude postcoderoosregeling
Uitleg oude postcoderoosregeling Op 1 maart 2021 is de Regeling Verlaagd Tarief (de zgn Postcoderoos-regeling) vervangen door een nieuwe subsidieregeling: de Subsidieregeling Coöperatieve Energieopwekking (SCE). Voor nieuwe projecten zullen we dan ook in principe gebruik maken van de SCE-regeling. De informatie op onze website...
Lees verder

Woningbezitters krijgen hogere subsidie voor isoleren
Woningbezitters krijgen hogere subsidie voor isoleren Woningisolatie is met een verhoogde isolatiesubsidie nu nog voordeliger, zeker gezien de hoge gasprijzen van dit moment.  Het bericht Woningbezitters krijgen hogere subsidie voor isoleren verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Verplicht adverteren van energielabel gaat
Lees verder

Vergunningen elektriciteit en gas De Groene Stroomfabriek komen op naam van Greenchoice Zakelijk
Vergunningen elektriciteit en gas De Groene Stroomfabriek komen op naam van Greenchoice Zakelijk De vergunningen van De Groene Stroomfabriek N.V. voor het leveren van elektriciteit en gas aan kleinverbruikers komen op naam van Greenchoice Zakelijk N.V. Corporatie Lefier gaat vol voor energielabel A Per woningcorporatie
Lees verder

De warmteleiding geprojecteerd in zijn omgeving
De warmteleiding geprojecteerd in zijn omgeving De warmtesector beleeft een groeispurt. Kleine bedrijven worden groot, en met die groei komt de noodzaak om betere ordening en inzicht te krijgen in de assets. Een gesprek over de groeiende behoefte aan heldere geo-informatie, met business developers Frank de Zoeten en Mark Clavaux van Esri...
Lees verder

Provincie Zeeland geeft Tholen subsidie voor opslag wind- en zonne-energie in batterij
Provincie Zeeland geeft Tholen subsidie voor opslag wind- en zonne-energie in batterij De provincie Zeeland kent de gemeente Tholen 400.000 euro subsidie toe voor de realisatie van een batterij met energiemanagementsysteem voor de opslag van wind- en zonne-energie. Dit omdat het stroomnet vol is. Installateur kan
Lees verder

Zonnepanelen Dudok Arena op volle kracht het nieuwe jaar in!
Zonnepanelen Dudok Arena op volle kracht het nieuwe jaar in! HilverZon heeft de zonnepanelen op de collectieve daken in beheer bij Soft Energy. Regelmatig bekijken de medewerkers van dit bedrijf de situatie op onze daken.... Het bericht Zonnepanelen Dudok Arena op volle kracht het nieuwe jaar in! verscheen eerst op Hilverzon.
Lees verder

Nieuwjaarsgroet 2022
Nieuwjaarsgroet 2022 https://www.endura-harderwijk.nl/wp-content/uploads/2022/01/Nieuwjaarsgroet-2022_0.mp4 The post Nieuwjaarsgroet 2022 appeared first on Endura. Voorzitter Laetitia Ouillet schetst perspectief De Windvogel in Wind&Zon Wind&Zon is het vakblad voor duurzame energie dat Energie Samen vier keer per jaar
Lees verder