Doorgaan naar hoofdcontent

Politiek vraagt 200 West-Brabanders advies over betaalbare energie

de Duurzame Wereld
Politiek vraagt 200 West-Brabanders advies over betaalbare energie
Politiek vraagt 200 West-Brabanders advies over betaalbare energie Nieuwe podcast-aflevering beschikbaar: waterstofpijpleidingen en de Europese waterstof 'backbone' (deel 1) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Subsidieregeling bouwmaterieel eerste stap naar schoner bouwen 19 januari 2022 HUB 'Compleet nieuwe bedrijfstak bin...
Subsidieregeling bouwmaterieel eerste stap naar schoner bouwen 19 januari 2022 HUB 'Compleet nieuwe bedrijfstak binnen onderneming opgezet' 19 januari 2022 Nieuwsbericht Q&A over landcode bij grenspassage TLN organiseert voor haar leden diverse bijeenkomsten. Bekijk hier de agenda. Niet opladen, maar de batterij van de auto
Lees verder

Webinar PAW 'Wat je moet weten over participatie en communicatie aardgasvrij?' – 16 december 2021
Webinar PAW 'Wat je moet weten over participatie en communicatie aardgasvrij?' – 16 december 2021 Europa heeft doelstelling groene stroom 2020 overtroffen De eerste Europese EV-batterij komt uit Zweden Liander: 'Stop salderen ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

New Deloitte research highlights increasing business concern about climate change; reveals disconnect between ambitio...
New Deloitte research highlights increasing business concern about climate change; reveals disconnect between ambition and impact Released earlier this week, Deloitte's 2022 CxO Sustainability Report: The Disconnect Between Ambition and Impact, reveals that global C-level business leaders (or CxOs) are increasingly concerned about climate change and
Lees verder

Gemeente krijgt regie over inburgering
Gemeente krijgt regie over inburgering Op 1 januari 2022 is de Wet inburgering ingegaan. De nieuwe wet geeft gemeenten de taak om inburgeraars te begeleiden zodat zij zo snel mogelijk volwaardig en duurzaam kunnen meedoen in de samenleving. Nieuwkomers gaan daarom sneller aan het werk en leren ondertussen de taal. Dit geldt voor zowel...
Lees verder

Noord-Holland kiest voor duurzame wegwerkzaamheden
Noord-Holland kiest voor duurzame wegwerkzaamheden Om Noord-Holland bereikbaar én leefbaar te houden kiest de provincie voor duurzaam materiaal en materieel bij (vaar)wegwerkzaamheden. Hoge gasprijs: 19 procent huiseigenaren wil verduurzamen, zonnepanelen en warmtepomp populairst 19 procent van de woningeigenaren wil
Lees verder

Zet je cv-ketel op 60 graden en bespaar energiekosten
Zet je cv-ketel op 60 graden en bespaar energiekosten Met het afstellen van je cv-installatie valt veel te winnen. De meeste cv-ketels staan op de fabrieksinstellingen van 80ºC, maar werken efficiënter op 60ºC. Deze snelle besparing scheelt veel gas en vermindert de CO? uitstoot. Het is vrij eenvoudig om zelf thuis te doen via een...
Lees verder

Podcast - Studio Veenweide - aflevering #6 Monitoren
Podcast - Studio Veenweide - aflevering #6 Monitoren Versnellen van elektrificatie in de industrie is een topprioriteit Vandaag is de Routekaart Elektrificatie toegelicht aan de Tweede Kamer. Het Coalitieakkoord zet fors in op het stimuleren van het aanbod hernieuwbare energie. Het is belangrijk om de vraag naar
Lees verder

'Betrokkenheid woningcorporaties bij energietransitie groot, planning ontbreekt'
'Betrokkenheid woningcorporaties bij energietransitie groot, planning ontbreekt' Woningcorporaties worstelen met de vraag hoe ze hun bestaande woningvoorraad moeten verduurzamen. Uit het 'Marktonderzoek Verduurzaming Warmtevoorziening' van econic onder 60 woningcorporaties blijkt dat driekwart van de ondervraagde organisaties nog geen planning heeft
Lees verder