Doorgaan naar hoofdcontent

President Biden ondertekent wet die import zonnepanelen met silicium uit Xinjiang verbiedt

de Duurzame Wereld
President Biden ondertekent wet die import zonnepanelen met silicium uit Xinjiang verbiedt
President Biden ondertekent wet die import zonnepanelen met silicium uit Xinjiang verbiedt De Amerikaanse president Joe Biden heeft de Uyghur Forced Labor Prevention Act ondertekend. Daarmee wordt de import van zonnepanelen die polysicilium afkomstig uit de Chinese regio Xinjiang bevatten verboden. PBL mist in
Lees verder

Navetto zet groei door met twee nieuwe directieleden NEN 7250:2021 gelanceerd! S-Series: de nieuwe standaard in syste...
Navetto zet groei door met twee nieuwe directieleden NEN 7250:2021 gelanceerd! S-Series: de nieuwe standaard in systeemontwerp e... Gewijzigde Woningwet van kracht: investeren in zonnepanelen eenvoudiger voor woningcorporaties De aangepaste Woningwet is sinds 1 januari 2022 officieel van kracht geworden. Daarmee
Lees verder

Waadhoeke, woningcorporaties en huurdersverenigingen eens over prestatieafspraken 2022
Waadhoeke, woningcorporaties en huurdersverenigingen eens over prestatieafspraken 2022 Marktdag Buitenruimte Circulair in Amersfoort op 20 januari De gemeente Amersfoort organiseert op 20 januari een online marktdag voor uitvoerders, beheerders en projectleiders van overheden en voor aannemers om ...
Lees verder

President Biden ondertekent wet die import zonnepanelen met silicium uit Xinjiang verbiedt
President Biden ondertekent wet die import zonnepanelen met silicium uit Xinjiang verbiedt De Amerikaanse president Joe Biden heeft de Uyghur Forced Labor Prevention Act ondertekend. Daarmee wordt de import van zonnepanelen die polysicilium afkomstig uit de Chinese regio Xinjiang bevatten verboden.       PBL
Lees verder

De energietransitie in de wegtransport is ingezet
De energietransitie in de wegtransport is ingezet Wordt het elektrisch, waterstof of blijven we op diesel rijden? Waar staan we vandaag in de energietransitie in de wegtransport en wat brengt de toekomst? Zo'n veertig ondernemers gingen hierover tijdens de jaarvergadering van Transfrigoroute – de vereniging voor geconditioneerd wegtransport – in...
Lees verder

December 2021: Terugblikken en vooruitkijken
December 2021: Terugblikken en vooruitkijken Warmtepompen, zonnepanelen of zonneboilers per 1 februari verplicht bij ingrijpende renovatie Nederland legt per 1 februari 2022 definitief een eis vast om bij ingrijpende renovatie van woningen en utiliteitsgebouwen een minimale hoeveelheid hernieuwbare energie op te wekken
Lees verder

Kernenergie en aardgas spelen in de overgang naar een volledig duurzame energiesector een rol
Kernenergie en aardgas spelen in de overgang naar een volledig duurzame energiesector een rol Het bericht Kernenergie en aardgas spelen in de overgang naar een volledig duurzame energiesector een rol verscheen eerst op MAIN Energie. Luchtgekoelde absorbers voor absorptiewarmtepompen Directe luchtkoeling kan de
Lees verder

December 2021: Terugblikken en vooruitkijken
December 2021: Terugblikken en vooruitkijken       Warmtepompen, zonnepanelen of zonneboilers per 1 februari verplicht bij ingrijpende renovatie Nederland legt per 1 februari 2022 definitief een eis vast om bij ingrijpende renovatie van woningen en utiliteitsgebouwen een minimale hoeveelheid hernieuwbare
Lees verder

Structurele acties nodig in strijd tegen droogte
Structurele acties nodig in strijd tegen droogte In opdracht van de waterschappen en de provincies hebben verschillende kennisinstellingen onderzoek gedaan naar de droogtesituatie op de hoge zandgronden. Slimmer laden Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen?
Lees verder