Doorgaan naar hoofdcontent

Programma Multi-benefits verduurzaming: nieuwe businesscases

de Duurzame Wereld
Programma Multi-benefits verduurzaming: nieuwe businesscases
Programma Multi-benefits verduurzaming: nieuwe businesscases Lees hieronder meer over het leerprogramma Multi-benefits verduurzaming en meld u aan. Lees meer over Programma Multi-benefits verduurzaming: nieuwe businesscases Project Zonnedaken In het project 'Zonnedaken DEC' worden gestaag stappen gemaakt met de
Lees verder

Nieuwjaarsborrel 13 januari gaat niet door
Nieuwjaarsborrel 13 januari gaat niet door De nieuwjaarsborrel van Stichting Warmtenetwerk op 13 januari 2022 gaat vanwege de recente coronamaatregelen helaas niet door.  Het bericht Nieuwjaarsborrel 13 januari gaat niet door verscheen eerst op Stichting Warmtenetwerk. Netbeheerders en coöperaties helpen mee aan
Lees verder

Hoge gasprijs maakt 'energieconciërges' Maarten en Henri populair
Hoge gasprijs maakt 'energieconciërges' Maarten en Henri populair De energierekening stijgt en daardoor verduurzamen veel mensen hun woning. Maar wat als je in een huurwoning woont of je niet direct geld hebt voor bijvoorbeeld zonnepanelen? In de gemeenten Brummen kunnen huurders de hulp inschakelen van energieconciërges Maarten van Esschoten en
Lees verder

Nieuwjaarsborrel 13 januari gaat niet door
Nieuwjaarsborrel 13 januari gaat niet door De nieuwjaarsborrel van Stichting Warmtenetwerk op 13 januari 2022 gaat vanwege de recente coronamaatregelen helaas niet door.  Het bericht Nieuwjaarsborrel 13 januari gaat niet door verscheen eerst op Stichting Warmtenetwerk.       Netbeheerders en coöperaties helpen
Lees verder

Audi en RWE slaan energie op in second life EV-accu's
Audi en RWE slaan energie op in second life EV-accu's Energiemaatschappij RWE heeft recent een innovatieve opslagfaciliteit  geopend die is gebaseerd op gebruikte hoogspanningsaccu's van elektrische Audi's.  De installatie, die staat op het terrein van de waterkrachtcentrale van RWE aan een stuwmeer bij Herdecke in Duitsland, kan in totaal zo'n 4,5.
Lees verder

Windenergie productie december en totaal 2021
Windenergie productie december en totaal 2021 Hoewel de maand december over het algemeen een van de windrijkste maanden in het jaar is, was dat afgelopen december helaas niet het geval en lag de productie in december 20% lager dan verwacht. De jaarproductie van de windturbines Kloosterlanden is daarmee nog verder achtergebleven bij de...
Lees verder

Ahrend en Gispen winnen Gouden Cirkel door op grote schaal materialen her te gebruiken
Ahrend en Gispen winnen Gouden Cirkel door op grote schaal materialen her te gebruiken Jaarlijks 50.000 kantoormeubelstukken een tweede kans geven. Dat is het doel van de samenwerking tussen Ahrend en Gispen. Vanuit hun Circulaire Hub in Veghel hergebruiken deze pionierende bedrijven op grote schaal materialen, mede ook door samenwerking met andere
Lees verder

Beierse werkgevers klaar met 'heldere afstandsnorm' windenergie
Beierse werkgevers klaar met 'heldere afstandsnorm' windenergie Die Vereinigung der Bayerischen Wirtschaft (VBW) roept de deelstaatregering van Beieren op om om regelgeving voor de bouw van windparken te versoepelen. Onder huidige regels zijn nieuwe windturbines in Beieren nauwelijks mogelijk.  Ontwikkelaars van... Het bericht Beierse werkgevers...
Lees verder

Nieuwe rijkdom: Hoe corona bedrijven tot social enterprises kan maken
Nieuwe rijkdom: Hoe corona bedrijven tot social enterprises kan maken ... Freonen-samenwerking: BGDD en Pranger-Rosier werken aan Werelderfgoedcentrum Waddenzee Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder