Doorgaan naar hoofdcontent

Provincies willen regie pakken op vol stroomnet en kiezen wie netaansluiting krijgt

de Duurzame Wereld
Provincies willen regie pakken op vol stroomnet en kiezen wie netaansluiting krijgt
Provincies willen regie pakken op vol stroomnet en kiezen wie netaansluiting krijgt De provincies moeten de regierol krijgen bij het verdelen van de ruimte op het stroomnet én het toekomstig bestendig maken van de energie-infrastructuur. Daarvoor pleit het Interprovinciaal Overleg (IPO). 'Energietransitie doet economie op
Lees verder

Nog geen stormloop op subsidie HER+: nog ruim 80 procent van budget onbenut
Nog geen stormloop op subsidie HER+: nog ruim 80 procent van budget onbenut Het loopt nog geen storm bij de Hernieuwbare Energietransitie (HER+). Ruim 80 procent van het budget van de subsidieregeling die vorig jaar april openging, is nog onbenut. Subsidie aanvragen kan tot en met 31 maart. Gemeente Enschede ondersteunt en
Lees verder

Public Services Lab opent deuren op Brightlands Smart Services campus
Public Services Lab opent deuren op Brightlands Smart Services campus Donderdag 27 januari opent het Public Services Lab officieel zijn deuren op de Brightlands Smart Services Campus in Heerlen. In het lab werken onderzoekers, studenten en ondernemers samen met gemeenten en andere overheden aan digitale innovaties. De focus ligt hierbij op digitale
Lees verder

Beslissing op bezwaar productieprijs elektriciteit CGB 2020
Beslissing op bezwaar productieprijs elektriciteit CGB 2020 Beslissing op de bezwaren van ContourGlobal Bonaire (CGB) tegen het besluit waarbij de maximale productieprijs van elektriciteit voor het jaar 2020 is vastgesteld. De bezwaren worden deels gegrond verklaard. Klimaat belangrijk in debat regeringsverklaring De
Lees verder

Nog geen stormloop op subsidie HER+: nog ruim 80 procent van budget onbenut
Nog geen stormloop op subsidie HER+: nog ruim 80 procent van budget onbenut Het loopt nog geen storm bij de Hernieuwbare Energietransitie (HER+). Ruim 80 procent van het budget van de subsidieregeling die vorig jaar april openging, is nog onbenut. Subsidie aanvragen kan tot en met 31 maart.       Persoonlijk |
Lees verder

Innovaties voor Warmte in Wijken - Risicomanagement en slimme financiering
Innovaties voor Warmte in Wijken - Risicomanagement en slimme financiering       Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start Marjan Oudeman, Paulien Herder en Paul de Krom treden per 14 februari 2022 aan als programmabestuur voor het groeifondsprogramma GroenvermogenNL. Met een eerste
Lees verder

Scotland successfully puts citizens at the heart of offshore wind power
Scotland successfully puts citizens at the heart of offshore wind power #PROsAtWork Electrão Portugal: SOS call for the fridges lost in the parallel market Electrão was founded on April 27, 2005, by 60 of the major producers of electrical and electronic equipment in the Portuguese market. It was the first organization
Lees verder

Communicatieadviseur gezocht!
Communicatieadviseur gezocht! #Vacature: Communicatieadviseur gezocht! Wil jij je inzetten voor de grootste maatschappelijke uitdaging van deze tijd; de transitie naar duurzame energie? Wij zoeken een energieke en creatieve communicatieadviseur die graag de handen uit de mouwen steekt. Een toegankelijk en communicatief
Lees verder

Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start
Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start Ervaren en gedreven programmabestuur GroenvermogenNL van start 21 januari 2022 Marjan Oudeman, Paulien Herder en Paul de Krom treden per 14 februari 2022 aan als programmabestuur voor het groeifondsprogramma GroenvermogenNL... Fluxys lanceert informatierondes
Lees verder